Tulemusega 4:0 avas sel turniiril alles kuuendas mängus väravaarve Austria. Valgevene jätkab MM-i võiduta ning langeb järgmiseks aastaks I divisjoni A-gruppi.

Austerlased läksid juhtima juba viiendal minutil Layne Viveirose väravast. Teisel kolmandikul said käe valgeks veel Konstantin Komarek ja Michael Raffl, lõppskoori vormistas kolmandiku viimasel minutil Dominic Zwerger.

Austria tegi 28 pealeviset Valgevene 34 vastu.

MM-i korraldajamaa Taani alistas samal ajal 3:1 Lõuna-Korea. B-grupis hoiab Taani enne õhtust Soome-Kanada duelli teist kohta, kõik kuus mängu kaotanud Lõuna-Korea on viimane. Viimases voorus kohtuvad korealased Norraga, kel on kirjas kolm punkti.

Enne mängu, mis ilmselt B-grupi väljalangeja otsustab, kohtub Norra veel homme USA-ga.