24 kolmesega viigistas Denver klubi kõigi aegade tippmargi, kuid liiga rekordist jäi üks sooritus puudu.

Hiilgemängu tegi 22-aastane serblane Nikola Jokic, kelle kolmikduublis säravad 30 punkti, 15 lauapalli ja karjääri parimad 17 korvisöötu. Kolmikduubel oli mehel koos juba 1.54 enne teise veerandi lõppu.

Karjääri üheksanda kolmikduubli sai kirja ka Bucksi parimana 36 punkti, 11 lauapalli ja 13 korvisöötu kogunud Giannis Antetokounmpo, kes möödus kolmikduublite arvestuses klubi rekordit hoidnud Kareem Abdul-Jabbarist.

Enamus neljandast veerandajast rohkem kui 10 punktiga juhtinud Nuggetsi poolel lisasid Gary Harris 28 ja Jamal Murray 26 punkti.

Mõlemad meeskonnad hoiavad oma konverentsides kuuendat kohta. Denveril on koos 32 võitu ja 26 kaotust, Milwaukeel üks kaotus vähem.

Eilses teises mängus sai Minnesota Timberwolves kodus 119:111 (35:39, 27:26, 22:26, 35:20) võidu Los Angeles Lakersi üle. Saldo 36-25 annab Minnesotale läänekonverentsis neljanda, 23-34 Lakersile 11. koha.

Täna õhtul on NBA-s noorte tõusvate staaride Tähtede mäng, laupäeval osavusvõistlused ja pühapäeval suur Tähtede mäng Team Lebroni ja Team Stepheni vahel.