Thunder sai võõrsil 121:108 võidu Detroit Pistonsi üle. Võitjate resultatiivseim oli Russell Westbrook 31 punkti, 13 korvisöödu ja 11 lauapalliga.

Thunder jäi kolmandal veerandil ilma kanderaamil minema veetud tagamängijast Andre Robersonist, kes kukkus valusalt väjakule luhtunud alley-oop'i ürituse järel.

Oklahoma Cityle oli see seitsmes järjestikune võit, mis on ühtlasi hetkel NBA pikim võiduseeria.

Anthony karjääri 25 000 punkti piir sai ületatud vabaviskega 8.30 enne kolmanda veerandaja lõppu. Vise oli osa Thunderi 15:0 spurdist, mis algas teise poolaja alguses ja suurendas külalismeeskonna edu 27 punktile.

Enne Anthonyt oli 25 000 punktini varem jõudnud 20 mängijat. Tegevmängijatest on selleni küündinud kolm meest - lisaks Carmelole ka LeBron James ja Dirk Nowitzki.