South Carolina kaotas avapoolaja 33:40, ent pani teisel poolajal paremuse maksma. Tõsi, vahe tehti sisse alles viimasel minutil - kuni selle ajani oli mäng punkt-punktis. Otsustavatel minutitel jäi eeldatava favoriidi Florida mängujoonis selgelt liiga ühekülgseks, samal ajal kui Frank Martini hoolealused liigutasid palli rohkem ja resultatiivsemalt.

20-aastane Maik-Kalev Kotsar tegi ülitähtsas kohtumises ühe oma debüüthooaja märkimisväärsematest esitustest, kogudes 12 punkti (visked väljakult 10-st 6) ja 3 lauapalli (kõik ründelauas). Statistilistest näitajatest kõnekaim on aga ehk just mänguaeg - 36 minutit -, mille eestlane teenis ära eelkõige tänu targale kaitsetööle.

Mängu parimaks valiti South Carolina liider Sindarius Thornwell, kes viskas 26 punkti. PJ Dozier lisas 17 ja Chris Silva 13 silma. Kaotajate parim oli Justin Leon 18 punktiga.

Järgmisel nädalavahetusel Phoenixis toimuval nelja meeskonna finaalturniiril kohtub South Carolina poolfinaalis Gonzaga. Mäng algab meie aja järgi ööl vastu 2. aprilli.