City pani jõuvahekorrad paika juba avapoolajaga, minnes puhkama 3:0 eduseisust. Väravad lõid Kevin de Bruyne 17., David Silva 21. ja jaanuaris meeskonnaga liitunud Gabriel Jesus 39. minutil. 19-aastane brasiillane pääses täna esimest korda Pep Guardiola käe all algkoosseisu.

66. minutil vormistas Yaya Toure penaltist lõppskoori. City jätkab tabelis 46 punktiga viiendal kohal.

Kuuendat positsiooni hoidev Manchester City ei saanud koduväljakul hakkama tabeli eelviimase klubi Hull Cityga, mängides nendega 0:0 viiki. ManU pallivaldamisprotsendiks kujunes 67 % ning pealelööke tegid Jose Mourinho hoolealused 13 Hull City 6 vastu.

Stoke City (9. koht) ja Evertoni (7.) kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Stoke'il lõi oma 100. Premier League'i värava 7. minutil Peter Crouch, viigivärav kanti 39. minutil samuti Stoke'i kaitsja Ryan Shawcrossi nimele.