Juba eelmises voorus play-offi koha endale taganud Dortmundi Borussia võitis kodupubliku ees Varssavi Legia koguni 8:4 (5:2). See mäng tähistab uut Meistrite liiga rekordit, sest varem pole kunagi ühes kohtumises üle 11 värava löödud. Varasem rekord pärines 2003. aasta novembrist, mil Monaco alistas Deportivo La Coruna 8:3.

Rekordmängus lõid Borussia eest Marco Reus kolm, Shinji Kagawa kaks ning Nuri Sahin, Ousmane Dembele ja Felix Passlack ühe värava.

Madridi Real võitis teises F-grupi mängus võõrsil Lissaboni Sportingut 2:1 ning kindlustas Dortmundi kõrval teisena edasipääsu.

Torino Juventus alistas võõral väljakul Sevilla 3:1 ja tagas H-alagrupis esimesena edasipääsu. Hispaanlased asusid seejuures Nicolas Pareja 9. minuti väravast juhtima, kuid jäid avapoolaja lõpus Franco Vazquezi eemaldamise järel vähemusse. Itaallased jõudsid viigini, kui teenisid avapoolaja lõpuminutil vastuolulise penalti, mille realiseeris Claudio Marchisio. Juventuse kaks viimast väravat Leonardo Bonucci ja Mario Mandzukici esituses sündisid kohtumise viimasel kuuel minutil.

Inglise valitsev meister Leicester City sai Shinji Okazaki ja Riyad Mahrezi väravate abil Brüggest jagu 2:1 ning kindlustas G-grupis nii edasipääsu kui esikoha.

Prantslaste Monaco kustutas Tottenham Hotspuri lootused 2:1 võiduga ning pääseb E-grupist koos Leverkuseni Bayeriga 16 parema hulka. Saksamaa klubi viigistas täna võõrsil Moskva CSKA-ga 1:1.

Juba varem olid Meistrite liigas play-off'i koha kindlustanud Londoni Arsenal, Pariisi Saint-Germain, Madridi Atletico, Müncheni Bayern ja Dortmund.