Balti turniiri mängus Leedu vastu oma debüüdi noortekoondistes teinud Tartu Tammeka mängija Tristan Koskor viis U21 koondise juhtima juba mängu 10. minutil. Seejärel nõelas Tulevikku kahel korral (17. ja 20. minutil) Tallinna FC Infoneti ründaja Eduard Golovljov, teatab Jalgpalliliit.

Pärast 0:3 kaotatud avapoolaega lõi Viljandi 58. minutil ühe värava tagasi, kui täpne oli Sander Kapper. Seejärel olid aga Eesti U21 ridades täpsed Herol Riiberg (64.) ja Svjatoslav Jakovlev (90.), kes vormistasid lõppseisuks 5:1.

Nüüd ootab Eestit ees Balti turniiri viimane kohtumine, kui reedel kell 18.00 võõrustatakse Vändra alevi staadionil Lätit.

Eesti U21 Tulevikuga kohtumises: Matvei Igonen (46. Aland), Michael Lilander (46. Butlers), Joosep Juha, Marco Lukka, Alger Džumadil, Tristan Koskor (46. Paavo), Tauno Tekko (46. Peetson), Sören Kaldma (46. Tauts), Kaspar Paur (46. Jakovlev), Herol Riiberg, Eduard Golovljov (46. Siim).
Vahetuses: Richard Aland, Edgars Butlers, Tõnu Paavo, Rasmus Peetson, Rasmus Tauts, Svjatoslav Jakovlev, Juhan Jograf Siim.