Avo Keele hoolealuste oli 18 punktiga (+14) parim Hindrek Pulk, kapten Andrus Raadik lisas 13 (+7) ja Taavet Leppik 13 (+11) punkti. Selveri poolel kogus ainsana kahekohalise arvu punkte Oliver Orav - 18 p (+6). Kolmandas geimis vahetati 20-aastane diagonaalründaja seejuures välja.

Pärnu temporündaja Tamar Nassar vigastas teises geimis hüppeliigest ning tema jaoks seega tänavune hooaeg ilmselt lõppenud.

Finaalseeria peetakse nelja võiduni.

Intervjuu Oliver Oravaga (Selver):

Mängu käik:

Algkoosseisud:
Pärnu:
sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Taavet Leppik ja Andrus Raadik (kapten), diagonaalründaja Hindrek Pulk, temporündajad Tamar Nassar ja Timo Tammemaa, libero Edgar Järvekülg.

Selver: sidemängija Andres Toobal (kapten), nurgaründajad Karli Allik ja Helar Jalg, diagonaalründaja Oliver Orav, temporündajad Reimo Rannar ja Mihkel Tanila, libero Denis Losnikov.

1. geim (Pärnule 25:16)

Pärnakad alustavad mängu raevukamalt, siirdudes esimesele tehnilisele ajale juba 8:4 eduseisus. Selveri poolel on selleks hetkeks punkte toonud vaid diagonaalründaja Oliver Orav, teised mitte.

Kodumeeskond hoiab eduseisu ka teisele tehnilisele ajale minnes - 16:12. Käib täielik diagonaalide heitlus: Hindrek Pulgalt 6 punkti (tõsted 5-st 5 maha löönud, lisaks 1 äss) ning Oravalt juba 7 punkti (9-st 7). Aga Selveri mäng on jätkuvalt liiga ühekülgne, sest Orava kõrval on punkti kirja saanud vaid Helar Jalg, temagi realiseerinud viiest tõstest vaid ühe.

Timo Tammemaa blokipunkt lõpetab avageimi pärnakate veenva 25:16 võiduga. Oravalt juba 9 punkti, kuid sellega Selveri rõõmud lõpevad - ülejäänud on 12-st tõstest realiseerinud vaid kolm. Pärnu mängib meeskondlikumalt: Pulk on kindel, nurgaründajatel serv hästi käes ning tempod valitsevad võrgu kohal aset leidvaid sündmusi.

2. geim (Pärnule 25:22)

Selver läheb geimi 3:2 juhtima, kuid kaotab seejärel neli pallivahetust järjest. Tehnilisele ajale läheb Pärnu tänu kapten Andrus Raadiku õnnelikule sooritusele juba 8:4 eduseisus. Ent õnn pidavatki soosima tugevamaid.

Seisul 10:9 saab vigastada poolfinaalseerias ühe suurepärase mängu teise järel teinud Pärnu temporündaja Tamar Nassar. On see nüüd hüppeliiges või sääreluu, mis vigastada sai, igatahes mees kantakse väljakult minema. Lootkem parimat, kuid kartkem halvimat. Teisele tehnilisele ajale läheb siiski 16:14 eduseisul Pärnu, kus Nassari vahetas välja samuti täiesti korralik mängumees Harri Palmar.

Selver teeb geimi keskel sidemängija vahetuse, asendades Andres Toobali Tauno Lipuga, ent muutust mängu see ei too - Pärnu hoiab paaripunktilist vahet lõpuni välja ja võidab teise geimi numbritega 25:22. Äramärkimist väärib Raadiku ründeprotsent: 100 (11-st tõstest 11 maha löönud)! Selveri poolel jätkuvalt suurepärases hoos Orav: 18 punkti (+9).

3. geim (Pärnule 25:17)

Pärnu läheb esimesele tehnilisele ajale 8:6 eduseisus. Vahepeal selgub ka Tamar Nassari vigastuse täpsem selgitus - hüppeliigese sidemete venitus (või rebend) -, mis tähendab, et teda me ilmselt selles seerias enam mängimas ei näe. Aga Pärnu liigub nüüd juba kindlalt võidu suunas - eduseis 16:8. Enam ei ole abi ka Lincoln Williamsist, kes väsimusemärke näidanud Orava asemel sekkus, sest vahe on juba liiga suur. Geimi lõppseis 25:17.