Finaalvõistluse võitis suurte kogemustega vormelipiloot Ben Hanley, kes muu hulgas sõitnud kaasa vormel Renault 3.5 ja GP2 sarjas.

Kuigi koht esikümnes enam kui 60 konkurendi seas on hea tulemus, ei alanud võistlusnädalavahetus Vipsile sugugi sujuvalt.  “Esimeses eelsõidus jooksis kokku kardi mootor ning võistlus tuli katkestada,” kommenteeris Vips ebaõnne. “Kahes järgmises eelsõidus kasutasin seetõttu varumootorit.” Eelsõitudes sai Vips kirja katkestamise ning 6. ja 10. koha.

Eelfinaalis tegi alles esimest hooaega KF-klassis sõitev 14-aastane Vips suurepärase sõidu, kui startis 24. kohalt, parandas positsiooni 13 kohta ja lõpetas sõidu seega 11ndana.

Finaalis Vipsi edu jätkus, ta sõitis kahel korral välja võistluste kiireima ringi ning suutis lõpuks edestada ka selle klassi viimase aja valitsejat, taanlast Nicklas Nielsenit.

Kaks nädalat tagasi sai Vips mainekal CIK-FIA Supermasters sarja viimasel etapil KF-klassis viienda koha.

Võistlusest võtsid osa lisaks Euroopa parimatele kardisportlastele ka võistlejad USA-st, Lõuna Ameerikast ja Aasiast.