Sonny Weems viskas CSKA parimana 19 punkti, Sasha Kaun panustas võitu 15 punkti ja 10 lauapalli, Dando De Colo ja Andrei Vorontsevitš kumbagi 13 ning Aaron Jackson 10 punkti. Kaotajate poolelt viskasid Devin Smith 14 ja Sylven Landesberg 12 punkti. Maccabile oli see nelja võidu kõrvale kolmas kaotus.

Esimese kaotuse pidi kuue võidu kõrvale vastu võtma D-alagrupi liider Piraeuse Olympiakos, kes pidi võõrsil tunnistama Vitoria Laboral Kutxa 89:70 paremust. Nelja kaotuse kõrvale kolmanda võidu saanud Laborali parim oli Thomas Heurtel 18 punktiga, Davis Bertans lisas 17, Tornike Shengelia 17 ja Fernando San Emeterio 12 punkti, Mirza Begiz kogus 12 punkti, 7 lauda ja 3 blokki. Olympiakose edukaim oli Vassilis Spanoulis 27 punktiga, Bryant Dunston lisas 12 silma.

Klaipeda Neptunas teenis D-alagrupis kolme võidu kõrvale neljanda kaotuse, jäädes võõrsil 62:79 alla Belgradi Crvena Zvezdale. Tänu teise veerandi 19:0 spurdile juhtis Leedu klubi poolajaks 37:35, kuid serblased tulid vaheajalt tagasi 12:0 spurdiga ning hoidsid juhtohje kuni lõpuni välja. Võitjate parimana viskas Boban Marjanovic 24 punkti, Neptunase resultatiivseim oli Deividas Gailius 18 punktiga.

Teistes mängudes sai Madridi Real kolme vooru jooksul juba teise kaotuse, jäädes kodus alla 75:85 Kaasani Unicsile. C-alagrupi ainsas kohtumises alistas Fenerbahce Ülker kodus 89:74 PGE Turowi.