Eesti naiskond teeb kaasa kui EM-i korraldaja, teine korraldaja on Soome. Nii Tamperes kui Tartus alustab 16. augustil võistlust kuus naiskonda. Kummastki neli pääseb jätkama kõrgemate kohtade pärast.

Eesti neidude esimene vastane oli Serbia, kellele kaotati küll 0:3, kuid mängu oli - geimides saadi punkte 18, 19 ja 21. Kolmandas geimis oli veel tablool viigiseis 18:18.

Teise vastase Hollandiga võideldi visalt kaks geimi, kuid mõlemad lasti mängu lõpus käest ja tulemuseks oli kahel korral 21:25. Kolmandas geimis surusid Hollandi neiud "haamri peale" ja võitsid eestlannasid koguni 25:10.

Vaata Eesti - Serbia mängu galeriid:

Tamperes alustavad EM-mänge Venemaa, Itaalia, Türgi, Belgia, Sloveenia ja Soome. Ühtekokku alustas võistlust 30 naiskonda.

Kõiki Eesti koondise mänge näitab otseülekandes Delfi TV. Õiguste piirangute tõttu on ülekanded nähtavad vaid Eestis.