Erinevalt avakohtumisest, mille Spurs konditsioneerita saalis kindlalt võitis, jagus seekord põnevust lõpusekunditeni.

Võitjate parim oli eelmises mängus krampidega võidelnud LeBron James, kes kerkis täna esile tänu suurepärasele tegutsemisele teisel poolajal. Jamesi kontole jäi 35 punkti, 10 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. Chris Bosh, kes tabas viimasel minutil kaugviske, lisas 18, Dwyane Wade ja Rashard Lewis 14 silma.

Kaotajate parim oli Tony Parker 21 punkti ja 7 korvisööduga, Manu Ginobili lisas 19 punkti. 38-aastane Tim Duncan tõi 18 punkti ja 15 lauapalli (8 rl).

Nelja võiduni mängitav finaalseeria jätkub 1:1 seisult Miamis, kus peetakse kaks järgmist kohtumist. Neist esimene on kavas ööl vastu kolmapäeva.