Seega jäi 76ers rekordit jagama Cleveland Cavaliersiga, kes 2010/2011 hooajal sama kaua kuival püsis. Kodus kaotas 76ers järjest 18 mängu, selles arvestuses kuulub rekord (19) 1993/1994 hooajast Dallas Mavericksile.

Thaddeus Young ja Michael Carter-Williams viskasid võitjatel 21 punkti, Henry Sims lisas 16, Hollis Thompson 14 ja Elliot Williams 13 silma. Pistonsi edukaimad olid Greg Monroe 20 punkti ja 10 lauapalliga, Rodney Stuckey viskas 17, Kentavious Caldwell-Pope 16 ning Kyle Singler ja Jonas Jerebko kumbki 10 punkti.

76ers juhtis juba poolajaks 70:51 ega andnud edu enam kordagi käest. Kolmanda veerandajaga, mis sel hooajal on üldiselt olnud nende kirstunael, visati veel 28 punkti vastase 17 vastu ning alustati viimast 12 minutit 98:68 eduseisust.

"Loomulikult on võita palju lõbusam. Me pole seda palju teinud, seega tunne on tõesti hea. Mul on kõigi kuttide üle riietusruumis hea meel," ütles Philadelphia mängumees Tony Wroten.

San Antonio Spurs võitis 17. kohtumise järjepanu, alistades kodus New Orleans Pelicansi 96:80.