Hispaania suurklubi haaras juhtohjad kohe mängu alguses, avaveerand võideti 3, poolaeg juba 11 punktiga. Võit kindlustati tugeva kolmanda veerandiga, mis võideti 29:20.

Reali resultatiivseim oli 18 punkti visanud Nikola Mirotic, Sergio Llull lisas 17 punkti. Žalgirisele tõi Paulius Jankunas 15 punkti ja 8 lauapalli, hiljuti meeskonnaga liitunud vanameister Sarunas Jasikevicius lisas 13 punkti. Siim-Sander Vene avas eestlaste punktiarve tänavusel Euroliiga hooajal, tuues kaheksa mänguminutiga 2 punkti (vabavisked 2/2, rohkem viskeid ei sooritanud) ja 2 lauapalli.

B-alagrupis olid avavoorus võidukad seega Istanbuli Anadolu Efes, Bambergi Brose Baskets ja Real, kaotuse said lisaks Žalgirisele veel Strasbourg ja Kristjan Kanguri koduklubi Milano Olimpia.