Avapoolaeg kulges Põhja-Hispaania sadamalinnas sarnaselt Hollandi ja Eesti mängule - kodumeeskond survestas, kuid väravad jäid löömata.

Valitseva Euroopa ja maailmameistri viis 49. minutil juhtima Madridi Reali keskkaitsja Sergio Ramos, kes David Silva nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse suunas.

Soomlaste viigivärav sündis täpselt pool tundi hiljem ehk 79. minutil, kui Alexander Ring leidis täpse sööduga Teemu Pukki, kes palli Hispaania väravasuul seisnud Victor Valdese selja taha saatis. Nii Ring kui Pukki on muide Saksamaa Bundesliga mängumehed - esimesena nimetatu võitleb mänguaja eest Mönchengladbachi Borussias, teine Schalkes 04-s.

Hispaania oli lõpuminutitel lähedal võiduväravale, kuid oma võimalus tekkis kolmandal lisaminutil ka Soomel. Vasturünnakul arvulises ülekaalus olnud põhjanaabrite poolkaitsja Perparim Hetemaj löök siiski ebaõnnestus ja kolme punkti asemel pidid soomlased "leppima" ühega.

I-alagruppi juhib peale tänaseid mänge 10 punktiga Prantsusmaa, kes oli kodus 3:1 parem Gruusiast. 8 punkti kogunud Hispaania peab teisipäeval Prantsusmaad võõrsil võitma, kui soovib alagrupi esimesena lõpetada ja automaatselt MM-ile kvalifitseeruda. Teisena lõpetav meeskond peab võitlema 2014. aasta MM-finaalturniiri pääsme eest playoff`is.

Hispaania - Soome 1:1 (0:0)