Ta jõudiski teist aastat järjest võitjana Orissaare jahisadama kai juurde. Aeg 28.31. " Asusin võistlust juhtima kohe stardist. Rajal kulus veidi kauem aega kui mullu," möönis väinaujumise võitnud Olvik, kes sai võidupreemiaks 500 eurot. Teiseks jäi väinaujumise eelsel nädalal Ruhnust Kihnu ujuda üritanud, kuid hoovuse tõttu peale 7 tunnist ujumist katkestanud Bruno Nopponen (31.10) ja kolmandaks Saarmaalt pärit Mart Mandel (32.43) Audentesest.

Naistest võitis üldarvestuses 4. koha saanud Liisa Lodi (32.52) Tartu USK-ist, kes sai kiirema naisena samuti võidupreemia 500 eurot. Naistest oli teine Julia Kurbat (35.14) Audentesest ja kolmas Sirli Lindorg (36.17) Audentesest. Naisi oli kokku 30.

Kõigil väinaujumistel on võistlustules olnud vanim meesujuja Eino Kirss U-klubist, kes seekord läbis distantsi ajaga 51.58. Lisaks eestlastele osalesid võislusel, mille korraldasid MTÜ Saaremaa Sport, HEA-metal OÜ, Muhu ja Orissaare vald, ujujad Lätist.