Kohtumise võitsid mulgid 3:2. Kaks väravat lõi võitjatel Tiit Tikenberg, ühe Erko Saviauk. Pärnumaal olid resultatiivsed Robert Kirss ja 80. minutil 2:2 viigivärava löönud Indrek Zelinski. Tikenbergi võiduvärav sündis alles teisel üleminutil.

Eesti koondise keskkaitsja Raio Piiroja sekkus jalavigastuse tõttu mängu ainult viimaseks neljaks minutiks.

Protokoll EJL-i kodulehelt

PÄRNUMAA - VILJANDIMAA 2:3 (1:2)

Väravad: 13. Robert Kirss, 80. Indrek Zelinski - 26. Erko Saviauk, 35., 90.+2. Tiit Tikenberg
Hoiatused: 85. Moshnikov Sergei

Pärnumaa: 1-Pedõk Stanislav (46. 22-Põldemaa Veiko), 19-Zelinski Indrek, 12-Ratnikov Eduard (46. 8-Tekko Rauno), 3-Allas Teet, 6-Lepik Ranet (46. 7-Lauter Enver), 2-Vihmoja Tõnis (86. 4-Piiroja Raio), 9-Kirss Robert (46. 17-Könninge Greger), 10-Moshnikov Sergei, 15-Melts Tanel (55. 16-Anissimov Andrei), 18-Terehhov Sergei, 5-Palatu Karl.
Varus: 4-Piiroja Raio, 8-Tekko Rauno, 22-Põldemaa Veiko, 7-Lauter Envar, 17-Könninge Greger, 16-Anissimov Andrei.

Viljandimaa: 1-Vessenberg Rain (46. 12-Mastik Janar), 5-Õunap Janar, 9-Raave Kalev-Marten, 4-Taska Martin, 6-Saviauk Erko, 7-Roman Raido (58. 21-Kahr Kristjan), 11-Tikenberg Tiit, 20-Luhakooder Rasmus, 17-Saag Kaimar, 19-Agasild Ardo (4. 8-Tölpus Rain; 58. 10-Klein Indrek), 14-Kivistik Rait (4. 2-Mutle Raiko).
Varus: 12-Mastik Janar, 8-Tölpus Rain, 2-Mutle Raiko, 10-Klein Indrek, 21-Kahr Kristjan.

Mänguolud: +22 kraadi, päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.