Euroopa Liiga kaheksandikfinaali avamängus Itaalias viiendat kohta hoidva Udinese vastu jäi Klavan küll pingile, ent De Graafschapi vastu tegi ta kaasa terve mängu. Üheksa mängu enne Hollandi liiga lõppu on AZ 52 punktiga liider, edestades lähimat jälitajat Ajaxit kolme silmaga.

Tarmo Kink debüteeris Ukraina meistrisarjas Lvivi Karpatõ ridades, kuid magusaimat mälestust see ründajale kindlasti ei jäta, sest 2:0 eduseisust, jäädi Simferopoli Tavrijale alla 2:3. Sergei Zenjov Karpatõ koosseisu ei kuulunud. Liigatabelis on karpaatide seis endiselt nutune, sest kaheksa vooru enne hooaja lõppu ollakse 16 punktiga 13. positsioonil, väljalangemistoonist vaid silma kaugusel.

Sergei Pareiko nullimängust jäi väheks, et aidata Krakowi Wisla Poolas võidule. 65. minutil kümnekesi jäänud Poznani Lechiga tehti 0:0 viik. Valitsev meister Wisla on üheksa vooru enne hooaja lõppu 32 punktiga kuues, liider Varssavi Legiast kümne silma kaugusel.

Andres Oper oli Küprose kõrgliigas teist vooru järjest täpne, kuid see ei päästnud Nea Salamis Famagustat 1:4 kaotusest esikoha eest heitleva Nikosia Omonia vastu. Terve mängu kaasa teinud Operi värav sündis 54. minutil, Martin Vunk koosseisu ei kuulunud. Andrei Stepanov (välja 42. minutil) ja Limassoli Aris võitsid kodus 2:1 sama linna meeskonda Apollon. Pärast 24 vooru on Nea Salamis 30 punktiga kaheksas, Aris 27 silmaga kümnes. Põhihooaja lõpuni on kaks vooru. Karikasarjas päädis Arise ja Stepanovi tee kaheksandikfinaalis, jäädes Achna Ethnikosele kahe mängu kokkuvõttes alla 0:2.

Motherwelli ja Henrik Ojamaa tee Šotimaa karikavõistlustel lõppes veerandfinaalis, kus kodus alistuti 1:2 Aberdeenile. Ojamaa sai mänguaega 90 minutit.

Dmitri Kruglov ei mahtunud Venemaal FK Rostovi koosseisu, kui kõrgliiga alumise poole turniiril alistati kodus Samaara Krõlja Sovetov. Rostov hoiab väljalangemisgrupis kaheksa meeskonna seas 39 punktiga teist kohta. Nädala keskel aga andis Konstantin Vassiljev resultatiivse söödu Permi Amkari võidumängus samuti Krõlja Sovetovi üle. Amkar on tabelis 34 punktiga neljas.

Györi ETO (Jarmo Ahjupera välja 74. minutil) alistas kodus 4:1 Siofoki, kus juures viimased kaks väravat löödi arvulises vähemuses mängides. Vjatšeslav Zahovaiko leivaisa Debrecen võitis kodus 2:1 Kecskeméti TE-d. Debrecen jätkab 47 punktiga liidrina, Györi on 41 silmaga teine. Liigakarikamängus pääses Zahovaiko Debreceni eest väljakule 85. minutil, kui Paksi SE-ga tehti 1:1 viik ja pääseti koondtulemusega 2:1 edasi.

Silkeborg kaotas Taani superliiga 20. vooru matšis kodus 0:1 viimasel kohal asuvale HB Køgele. Kaimar Saag väljakule ei pääsenud. 20 vooru järel on Silkeborg 27 silmaga seitsmes.

Siim Tenno ega Kaarel Kiidron ei mahtunud Viktoria Žižkovi koosseisu, mis alistus kodus 0:2 Praha Spartale. Pärast 20 vooru on Žižkov seitsme punktiga viimasel, 16. kohal, jäädes väljalangemistsoonist päästvast 14. pügalast kümne silma kaugusele.

Ingemar Teever lõi Pfullendorfi 3:2 võidumängus Greuther Fürthi duubelmeeskonna vastu oma meeskonna teise värava, viies Pfullendorfi sel hetkel 2:0 ette. 89. minutil vahetati ta välja. Pärast 23 vooru on Pfullendorf Saksamaa Regionalliga lõuna tsoonis 22 punktiga 16. kohal.