Koduses liigas kolmanda järjestikuse võidu teeninud Arsenal pommitas sõelapõhjaks Tottenham Hotspuri, alistades kodulinna rivaali koguni 5:2. Kaks väravat lõi Theo Walcott, ühe tabamuse lisasid Tomas Rosicky, Robin Van Persie ning Bacary Sagna.

Arsenal leidis väravasoone 0:2 kaotusseisust, lüües avapoolaja lõpus nelja minutiga kaks tabamust. Teine poolaeg oli juba puhas soolo, Tottenhamile sõnaõigust ei antud. Arsenalil on tabelis 46 punkti ja koht viies, Tottenham on 53 punktiga kolmas.

Liigatabelis teist kohta hoidev tiitlikaitsja Manchester United alistas Ryan Giggsi esimesel üleminutil löödud väravast võõrsil Norwich City 2:1. Giggs pidas ManU särgis oma 900. kohtumise! Paul Scholes avas mänguskoori juba 7. minutil, kuid kodumeeskond suutis 84. minutil Grant Holti tabamusest viigistada.

ManU-l on tabelis 61 ja liidril Manchester City´l 63 punkti. City alistas eile kodus Blackburn Roversi 3:0. Avapoolajal skooris Mario Balotelli ja teisel poolajal kasvatasid eduseisu Sergio Agüero ja Edin Džeko.