22:24 - Vastased löövad serviässa, matšpall Bulgaariale.
22:23 - Punkt bulgaarlastele, time-out.
22:22 - Venno servib kahjuks välja.
22:21 - Venno surub võimsa punkti ja läheb juhtima!
21:21 - Bulaagria astub sammu ettepoole, Kivisilla kaunis löök toob punkti. Vastane on võrgus ja mäng jälle tasa!
19:19 - Eesti panud hästi vastu ja ei lase vastaseid eest. Kreek toob servist punkti ja mäng viigis.
17:18 - Toobal toob punkti, Puparti servist tuleb punkt vastasele.
16:17 - Kreegi blokist pall välja, Pupart lööb palli maha.
15:16 - Bulgaaria servib võrku ning blokist tuleb juurde.
12:15 - Vastane surub välja, Toobal toob kauni punkti.
10:14 - Kivisild lööb palli maha, Venno servist punkte ei tule.
9:12 - Venno servib blokki, kuid vastane eksib servil
8:11 - Rosenblatt toob punkti, kuid Bulgaaria võtab kaks pallingut järjest.
7:8 - Toobal teeb servivea ning vastased viigistavad ja võtab eduseisugi. Time-out.
6:5 - Pupart toob kauni punkti, Kivisilla servist punkte ei tule.
4:3 - Venno toob veel phe punkti, kuid sevib siis välja.
3:2 - Eesti saab blokist punkte. Venno servi vastased kätte ei saa.

II geim: Eesti 23-25 Bulgaaria

23:25 - Venno toob veel punkti ning Bulgaaria lööb välja. Viimane Venno serv läheb võrku.
21:23 - Blokist pall välja ja Eestile punkt, kuid vastased võtavad Kreegi servist geimpalli võimaluse. Nõmmsalu toob Eestile veel punkti.
18:23 - Kreek toob punkti, Puparti servi ära ei kasutata.
17:22 - Ka bulgaarlased teevad servivea, kuid võtavad kohe serviõigused tagasi.
16:20 - Venno toob punkti ja blokist vahendame veel vahet. Serviviga Eestile.
14:19 - Bulgaaria servib võrku. Rosenblatti servist tuleb punkt juurde. Roseblatti teine serv toob kohe punkti. Kolmas serv läheb napilt välja.
11:18 - Bulgaaria võtab jälle kolm punkti järjest. Time-out.
11:16 - Venno toob veel punkti, kuid serv läheb jälelgi Bulgaariale. Time-out.
9:15 - Pajusalu kingib vastasele punkti.
9:14 - Eesti saab lõpuks paar punkti, Pajusalu ja Venno teevad head mängu.
7:13 - Eesti on hädas, Bulgaarial geimi suurim eduseis.
7:11 - Bulgaaria saab kolm punkti järjest. Time-out!
7:9 - Venno saab blokist jagu. Puparti servist punkte ei tule.
6:8 - Eesti võtab tehnilise time-outi.
5:5 - Rosenblatt teeb eksimuse heaks ja viigistab. Bulgaaria võtab servi tagasi. Pupart toob eestlastele punkte juurde.
2:3 - Bulgaaria alustab serviässaga. Eesti võtab blokist punkti. Vastased võtavad serviõiguse tagasi ning Rosenblatt suunab palli välja. Venno surub palli blokist välja.

I geim: Eesti 20-25 Bulgaaria

20:24 - Pupart toob punkti, Venno servib välja. Bulgaariale geimpall, mis läheb välja.
18:23 - Keele teine serv läheb pikaks, kuid kuid eestlased saavad servi tagasi. Kreegi serv aga võrku.
17:21 - Venno toob veel punkti, servima tuleb Martti Keel - punkt!
15:20 - Kreek lööb Toobali tõste maha, Bulgaaria rünnak võrku.
13:20 - Bulgaaria kontrollib mängu täielikult.
12:18 - Eesti mäng on nüüd kustunud, vastased on võtnud 5 punkti järjest.
12:16 - Bulgaaria võtab kolm punkti järjest ning Avo Keel võtab aja maha.
12:13 - Toobali löögist tuleb punkt, vahe minimaalne.
10:12 - Kreegi löök läheb välja. Järgmisel rünnakul toob Venno punkti, kuid vastased löövad võtavad servi tagasi. Järgmisel tünnakul pall jällegi Eestile, Kreegi servi järel kukub pall tagasi Eesti väljakupoolele.
7:9 - Venno toob Eestile punkti ning Pupart lisab punkti. Puparti järgmine pall läheb välja.
5:8 - Bulgaaria on saanud väikse vahe sisse. Viimane pall põrkab eestlaste blokist välja. Eesti võtab tehnilise time-outi.
5:5 - Toobal tõstab Vennole ja pall põrkab Bulgaaria väljakupoolele. Nõmmsalu servib üle.
2:4 - Pajusalu surub palli maha. Venno servib, vastased löövad läbi bloki palli auti.
1:2 - Eesti saab avapunkti, kuid Kreegi servi ei suudeta punktiks teha.

---------------------------
Bulgaaria kaotas esimeses mängus Slovakkiale 2:3 ning võitis kahes järgmises mängus Poolat ja Saksamaad 3:1.

Bulgaaria näol on tegemist ühe Euroopa tõelise tipptiimiga, kellel on ette näidata Pekingi olümpia viies ja eelmise MMi seitsmes koht.

Eesti peatreener Avo Keel on mängu eel tunnistanud, et Eesti võit oleks kahtlemata üllatus. "See oleks neile katastroof, kui Bulgaaria siin turniirijärgus komistaks," ütles Keel Eesti Päevalehele. "Ootan, et olenemata seisust mängiksime igal juhul nii palju kui meil seda lubatakse."

Eesti-Bulgaaria mängu võitja pääseb veerandfinaali kaheksa parema hulka, kus kohtub Venemaaga.