Hiljuti Prantsusmaa lahtiste finaali jõudnud Stosur on maailma edetabelis 6. kohal, Kanepi on WTA pingereas 80. kohal.

Eestlanna järgmine vastane on rumeenlanna Edina Gallovits (WTA 90), kes võitis tulemusega 4:6, 7:5, 6:3 Timea Bacsinszky.

Kanepi - Stosur mängu käik:

Esimene sett:

Servimist alustas Stosur. Kanepi pääseb 40:15 juhtima ja suudab neljandal murdepallil geimi võita! 1:0 Kanepile.

Stosur jõuab Kanepi servil ühe murdepallini, kuid eestlanna hoiab oma pallingut - 2:0.

Austraallanna võidab oma pallingugeimi - seis 2:1 Kanepile.

Kanepi pääseb oma servil kiiresti 40:0 juhtima ja kasvatab edunumbrid 3:1-le.

Stosur hoiab - 3:2.

Kanepi võidab oma pallingugeimi ja juhib 4:2.

Stosur ei loovuta servil ühtegi punkti ja vähendab vahet - 4:3.

Kanepi pääseb oma servil 30:0 juhtima, kuid on peagi 30:40 kaotusseisus. Lõpuks geim siiski eestlannale. Seis 5:3 Kanepile.

Stosur hoiab - 5:4.

Kanepi servib avaseti võidule. Kanepi hoiab oma pallingut - avasett eestlannale 6:4.

Teine sett:

Stosur alustab servimist ja Kanepi murrab! 1:0 eestlannale.

Austraallanna murrab kohe tagasi - 1:1.

Stosur hoiab oma pallingugeimi - Kanepi jääb kaotusseisu 1:2.

Eestlanna serv: Kanepi viigistab 2:2-le.

Stosur võidab kiiresti oma pallingu. Seis 2:3.

Kanepi hoiab oma pallingut - 3:3.

Kanepi murrab ja juhib 4:3!

Kanepi hoiab oma servi ja juhib 5:3.

Kanepil on kolm matšpalli, kuid Stosur püsib mängus, võites oma pallingu. Seis 5:4 Kanepile.

Kanepi servib matši võidule. Kanepi võidab! 6:4, 6:4.