Algkoosseisud:

Serbia: Vladimir Stojkovic, Aleksandar Kolarov, Nemanja Vidic, Bronislav Ivanovic, Marko Pantelic, Dejan Stankovic, Nenad Milijas, Aleksandar Lukovic, Milan Jovanovic, Nikola Zigic, Milos Krasic.

Ghana: Richard Kingson, Hans Sarpei, Asamoah Gyan, John Pantsil, John Mensah, Anthony Annan, Prince Tagoe, Andre Ayew, Isaac Vorsah, Kwadwo Asamoah.

Kohtunikebrigaad on sellel mängul Argentinast, vilemehena jookseb platsil Hecto Baldassi.

Soojakraade on Pretorias hetkel 21.

Esimene poolaeg:

1. minut: juba esimestel sekunditel teeb ohtliku pealelöögi Pantelic - napilt mööda.

4. minut: Ghana karistuslöök 22-lt meetrilt - Gyan lööb paar meetrit üle.

Väga kiire ja hoogne mäng, hoopis teine tera, kui päeva esimene kohtumine. Ghana on nõks aktiivsem.

15. minut: ohtlik madallök Serbia värava ette, kaitsjad saavad jaole.

19. minut: Zigicile esimene kollane kaart selles mängus. Niitis vastase õlaga maha, nagu hokis. Sellele järgnenud olukorras lööb Mensah napilt peaga mööda.

26. minut: kollane ka Ghanale, täpsemalt Vorsah'le, kes tõmbas maha Zigici. Minut varem sai suht süütus olukorras natuke jalale haiget Gyan.

29. minut: vasakkaitsja Kolarov keerutab palli napilt postist mööda. Kingson ainult jälgis silmadega.

Mäng on natuke rahulikum, kulgeb võrdselt.

Poolaja lõpp vajus ikka täitsa ära, natuke ikka üritati, kuid ei midagi ohtlikku. Avapoolaeg 0:0.

Teine poolaeg:

54. minut: Vidic magab maha Ayew', viimane lööb hüppelt peaga, aga mööda.

Siis haarab initsiatiivi Serbia, ohtlikud on Pantelic ja Zigic, aga jällegi - ei midagi väga põnevat Ghana värava all.

60. minut: Gyan lööb kohe audisisseviskest peaga - posti! Lukovic ei liigutanud lillegi.

Pärast mõlemapoolset aktiivsuspuhangut mäng tibake rahunes.

62. minut: Miljas välja, Kuzmanovic sisse.

69. minut: Zigic välja, Lazovic sisse. Serbia treenerid üritavad midagi muuta.

74. minuti: Lukovic hoiab kätega kinni Gyanit, saab teise kollase ehk pääsab varakult duši alla! Mis tähendab omakorda, et Serbai jäi kümnekesi. Pisut ülekohtune see Baldassi otsus küll tundus, aga ...

79. minut: supervõimalus Serbial, kui Krasic pääseb täiesti vabana 14-lt meetrilt löögile, aga paneb otse keskele ja Kingson tõrjub. Järgnenud nurgalöögist pääseb peaga toksama Vidic, kuid natuke üle.

83. minut: Serbia 16-kastis langeb pall Kuzmanovici käe peale, kohtunik konsulteerib kolleegidega ja annab serblasele kollase ning Ghanale penalti, mille Gyan kindlalt realiseerib.

Üleajal lööb veel Gyan korra posti, Serbiaviigiüritused on pigem mannetud.

Ghana võitis 1:0.