Kanepi pidi täna väljakule tulema veel ka teist korda ja seda esimese asetusega hiinlanna Na Li (WTA 11.) vastu. Kanepi kaotas kohtumise 4-6, 2-6.

Na Li kõrval edenesid poolfinaali venelanna Maria Šarapova, ameeriklannast üllataja Alison Riske (WTA 192.) ja prantslanna Aravane Rezai.

Mängu käik:

1. sett

Kanepi juhtis avasetti 3-1, olles korra murdnud hiinlanna pallingugeimi.

Na Li murdis servigeimi tagasi ja seis on tasa 3-3. Hiinlannale piisas ühest murdepallist.

Kanepil oli kohe seitsmendas geimi kasutada murdepall, aga hiinlanna geimi käest ei andnud. Kanepi oma servil taga 3-4.

Kanepi võrdustab taas mänguseisu 4-4.

Avaseti lõpps siiski hiinlannale ja lõppnumbrid KAnepi poolt vaadatuna 4-6. Kümnendas geimis, oma servil, jäi Kanepi taha 0-30 ja 15-40 ning Na Li kasutas ära kohe esimese settpalli.

2. sett

Mõlemas suutsid oma esimest servigeimi hoida. Kanepi lõi sealjuures kaks ässa.

Võrdsete mäng püsib, seis 2-2.

Hiinlanna hakkab mängu enda kasuks kallutama. Kanepi annab kuuendas servigeimis käest 40-30 eduseisu ja vastane läheb ette 4-2.

Na Li võitiski teise seti 6-2 ja edenes poolfinaali. Kohtumine kestis üks tund ja 12 minutit. Kanepi lõi kuus ässa ja ei teinud ühtegi topeltviga.

--------------------------------------------------------------------

Kohtumise kulg 1/8 finaalis (Kanepi - Larcher de Brito):

Mäng algas tegelikult juba eile õhtul, kuid katkestati avasetis Kanepi eduseisul 4:2 pimeduse tõttu.

Täna jätkati kohtumist ja Eesti esireket võitis avaseti 6:2.

Ka teises setis näitas Kanepi kindlat mängu ja läks ette 4:1.

Seejärel tegi Kanepi kiiresti 5:1, kuid siis suutis vastane oma servi hoida - 5:2.

Aga Kanepil polnud probleeme oma pallingu hoidmisega ja võitis teise seti sama tulemusega nagu esimesegi - 6:2.