Kadrioru staadionil võitis Tallinna FC Levadia JK Tallinna Kalevit 2:1 (2:0). Võitjate poolt olid resultatiivsed Vitali Leitan 7. ja Tarmo Kink 22. minutil. Kalevi kasuks lõi 54. minutil värava Mati Lember.

Narva JK Trans pidi Kreenholmi staadionil võtma vastu 0:3 kaotuse JK Sillamäe Kalevilt, kelle poolt olid resultatiivsed Miroslav Rõškevitš 65., Irfan Ametov 77. ja Maksim Aleksejev 88. minutil.

Tartus võitis kodumeeskond Tartu JK Maag Tammeka tänu Siim Valtna 13. minutil löödud väravale Pärnu JK Vaprust 1:0.

Viljandi JK Tulevik pidi kodus vastu võtma 1:2 (0:1) kaotuse Tallinna FC Floralt. Flora eest lõid väravad Juha Hakola (41. minutil) ja Martin Hurt (79. minutil). Viljandi meeskonna eest sai värava 75. minutil kirja Ats Sillaste.

Nõmme JK Kalju sai 2:0 jagu Tallinna FC TVMK-st. Mõlemate väravate autoriks oli Maksim Smirnov 12. ja 45. minutil.

Pärast XXX vooru on Levadial 79 ja Floral 77 punkti. Kolmandat kohta hoiab enda käes TVMK.

1. Tallinna FC Levadia 30 25 4 1 93:18 79

2. Tallinna FC Flora 30 24 5 1 95:22 77

3. Tallinna FC TVMK 30 18 5 7 78:39 59

4. Narva JK Trans 30 13 7 10 53:50 46

5. Nõmme JK Kalju 30 13 5 12 51:53 44

6. JK Sillamäe Kalev 30 11 5 14 43:69 38

7. Tartu JK Maag Tammeka 30 8 4 18 39:58 28

8. JK Tallinna Kalev 30 6 5 19 33:56 23