Hispaania läks küll Windsor Park`il peetud kohtumist kahel korral juhtima, kuid Leeds Unitedi ründaja vastas kolme väravaga.

Xavi Hernandez viis hispaanlased 14. minutil juhtima, Healy viigistas kuus minutit hiljem. 2:1 eduseisu lõi Hispaaniale David Villa teise poolaja alguses, möödus tosin minutit ja Healy jõudis taas sihile.

74. minutil leidis Rauli löök Põhja-Iirimaa meeskonna posti, kümme minutit enne kohtumise lõppu vormistas Healy hat-trick`i. Viimati lõi Põhja-Iirimaa koondislane 3 väravat ühes mängus 15 aastat tagasi — toona sai sellega hakkama Colin Clarke. Healy on nüüd 52 koondise eest peetud mänguga löönud kokku 23 väravat.

Teistes kolmapäeval peetud F-alagrupi mängudes alistas Rootsi koduväljakul Liechtensteini 3:1 ja Taani võõrsil Islandi 2:0. Rootsil on kahe mängu järel grupi liidrina 6 punkti.