Klassis J16, saavutas etapivõidu Siim Plangi (Honda Civic). Teise kohaga lõpetas võistluse Rein Koch (Mitsubishi Colt) ning kolmanda tulemuse sai kirja sarja liider Markus Abram (Honda Civic), kirjutab rally.ee.

J18 arvestuses osutus parimaks Rivo Vähi (VW Golf). Tänavu kolmel osavõistlusel võidutsenud Taavi Kivistik (Opel Astra) oli teine ja Rait Vakrõõm (Opel Astra) kolmas.

Tütarlaste omavahelises mõõduvõtus jäi peale Maila Vaher (VW Golf), edestades Kati Riidakut (VW Golf) kahe parema vooru kokkuvõttes 3,3 sekundiga.

Klassis V16 olid edukaimad Elva ASK sõitjad. Järjekordse etapivõidu saavutas Sander Pärn (Ford Fiesta). Teine oli Martin Kangur (Ford Fiesta) ja kolmas Sander Tiisler (Lada Samara).

Kuni 18-aastaste vabaklassis jõudis hooaja neljanda võiduni Martin Kiil (Honda Integra Type-R). Teise tulemuse sai kirja Kristen Kelement (Lada VFTS) ja kolmanda Kaspar Koitla (Lada Samara).