Valitsev Eesti meister TVMK avas skoori 78. minutil Andrei Borissovi karistuslöögist, kui floralased olid määrustevastaselt takistanud Rootsist naasnud Tarmo Neemelot, teatab Sportnet. Flora jõudis viigini üleaja esimesel minutil, kui 20 meetrilt lennutas palli karistuslöögist Vitali Teleši väravasse Vjatšeslav Zahhovaiko.

Tamme staadionil olid vastamisi Maag ja Tammeka — 37. minutil viis Vitali Gussev Maagi juhtima, 76. minutil Timo Teniste penaltist viigistas ning 1:1 püsis lõpuni.

0:0 viiki jäi Vapruse ja Lasnamäe Ajaxi kohtumine Pärnus. Narva JK Trans võitis võõrsil Valga FC Warriori 3:0, FC Levadia oli parem Viljandi Tulevikust 3:0.

FC Levadial on 22 mänguga kogutud 62 punkti, järgnevad Trans 49 punktiga (23-st mängust), Flora 45, TVMK 40, JK Tammeka 29, JK Maag 27, JK Vaprus 24 (kõik 22-st mängust), FC Ajax 15 (21-st mängust), JK Tulevik 13 ja FC Warrior 7 punktiga (mõlemad 22-st mängust).