Kuigi favoriidid brasiillased võitsid mängu 3:0 (25, 21, 24), oli kohtumine haarav ja tasavägine - esimene ja kolmas geim lõppesid minimaalse vahega ja veinisid üle 25 punkti, kirjutab volley.ee.

B-alagrupis sai oma teise võidu Saksamaa, kes oli 3:1 (13, 19, -21, 12) üle Tuneesiast. Võiduarve avas Kuuba, kes alistas 3:1 (21, -23, 14, 22) Lõuna-Korea. Alagruppi juhib kolme vooru järel 9 punktiga Brasiilia, järgnevad Saksamaa (6), Soome (5), Kuuba (4), Lõuna-Korea (3) ja Tuneesia (0).

C-alagrupis sai kolmanda võidu Venemaa, kes oli 3:1 (-21, 20, 14, 17) üle Mehhikost. Avageimi kaotus oli mõnevõrra üllatav, sest tegemist oli venelaste esimese geimikaotusega sel turniiril. Samas grupis võitis Bulgaaria 3:0 (23, 23, 19) Hiina ja Kanada oli samuti 3:0 (14, 19, 22) parem Egiptusest. Grupi liidrile Venemaale (9) järgnevad Bulgaaria (7), Hiina (6), Kanada (5) ja nullipoisid Mehhiko ning Egiptus.

Pääsu järgmisse ringi on kindlustanud enne tänaseid mänge kolm meeskonda - Brasiilia, Venemaa ja Poola. Täna on MM-il võistlustules kõik meeskonnad. Eeldatavalt põnevaimates mängudes on B-alagrupis vastamisi Soome ja Saksamaa ning D-alagrupis USA ja Prantsusmaa.