Sloveenia jätkab Euroliigas puhaste paberitega, oma alagruppi juhib ka Kreeka


Kreeka vs Eesti võrkpall
Kreeka koondis mängus EestigaFoto: Fotod: cev.lu

Pärast kolme mänguvooru on meeste tänavuses Euroliigas tõusnud suurimaks favoriidiks Sloveenia meeskond, kes neljas mängus pole veel kaotanud geimigi. Esimeses ringis oli Sloveenia kahel korral 3:0 üle Taanist ja kolmandas sama skooriga Austriast. Mängida on jäänud tugevamate vastaste - Türgi ja Makedooniaga, vahendab volley.ee.

A-alagruppi juhib pärast kolmandat vooru 12 punktiga Kreeka, keda Eesti võitis EM-valiksarjas 3:0 ja 3:1. Vaid ühe silmaga jääb maha Rumeenia, kes mängis viimati 3:1 ja 1:3 Montenegroga. Ka viimatinimetatul on head šansid poolfinaali jõudmiseks, sest konkurentidega võrreldes on peetud kaks mängu vähem.

Naiste Euroliigas on A-alagrupi tipus jätkuvalt Bulgaaria (11 punkti), järgnevad Sloveenia (9) ja Türgi (9). B-alagrupis on võrdselt 11 silma kogunud Saksamaa ja Poola, kes jäi sel nädalal üllatuslikult kahel korral alla Kreekale.

Meestel on jäänud alagrupifaasis pidada veel kaks ja naistel kolm mängudevooru. Euroliiga mängude ajakava, tulemused, pildigaleriid ja tabeliseisud leiate SIIT.