Lokomotiv võitis kaks esimest geimi vastavalt 25:18 ja 25:22, kaotas kolmanda 19:25, kuid oli väga pingelises neljandas geimis taas parem numbritega 26:24. Kuldse geimi võitsid venelased kodupubliku rõõmuks 15:12. Tammemaa tõi täna Maaseiki kasuks 7 punkti.

Nädal tagasi lõppes selle paari avamäng skandaaliga. Lokomotiv võttis toona kolmandas geimis viigiseisul 28:28 videochallenge'i, viidates autilöögi järel Noliko blokipuutele. Kuigi videolt oligi näha, et Noliko mängija puutus palli, jättis videokohtunik esialgse otsuse jõusse ja andis punkti belglastele. See ajas venelaste bulgaarlasest treeneri Plamen Konstantinovi täiesti marru ja ta sai kohtunikult punase kaardi, mis tähendas lisapunkti ja ühtlasi 3:0 matšivõitu Nolikole.