Lõuna-Ameerikas oldakse uuendustele aldis, sealsetel turniiridel on korduvalt rakendatud ka teist mängude punktilugemise moodust: 0:3 kaotus ei anna punktigi, 1:3 kaotus annab ühe ja 2:3 kaotus kaks punkti; 3:2 võit annab kolm, 3:1 võit neli ja 3:0 võit viis punkti.

Tänavu sügisel mailmameistri tiitlit kaitsva Brasiilia meistriks tuli 12 kõrgliigameeskonna konkurentsis Belo Horizonte Sada Cruzeiro, saades finaalis 3:0 jagu San Paulo SESI-st. Ühepoolseks kujunenud mängu, mis kestis koos vaheaegadega tund ja 21 minutit, jälgis 14 300 pealtvaatajat. Enamik kaheringilise põhiturniiri vastasseise hargnes umbes nelja tuhande huvilise silme all.

Veerand- ja poolfinaalist kõrgemale jõudmiseks tuli oma vastasest jagu saada kaks korda, finaal koosnes vaid ühest mängust. Vana brasiilia tava kohaselt algas see kell 10 hommikul.