Tulisemaks poolfinaalseeriaks kujunes kohalik derby ehk Ozolnieki ja Balti liiga tänavuse hõbedameeskonna Jelgava vastasseis. Avamatšis võttis Ozolnieki küll kinni 0:2 kaotusseisu, ent otsustavas geimis oli Jelgava parem 15:10. Kaks järgmist mängu kallutas Ozolnieki aga enda kasuks. Neljandas mängus jäi neil kodusaalis edasipääs kindlustamata. Saadud 0:3 kaotuse revanšeerisid nad samade numbritega aga Jelgavas toimunud otsustavas matšis. Seejuures oli nende põhikahuril ehk Ansis Medenisel üsna must päev. Ta realiseeris 40 tõtsest vaid veerandi, seitse palli lõi ta blokki ja kuuel korral eksis. Diagonaalründaja efektiivsusnäitajaks kujunes -3. Suurimad teened olid võidumängus Armands Abolinsil, kellelt lõpuks 18 punkti, kirjutab volley.ee.

Teises seerias avaldas Daugavpils küll poolfinaali avamängus RTU-le kõva vastupanu, kaotades matši lõpuks 2:0 eduseisust. Kahes järgmises mängus enam geimivõiduni ei küünditud. Täpsemalt saab mängude tulemuste kohta uudistada SIIN.

Naiste meistrisarjas on esimesed medalimängud juba toimunud. Ülimalt tulises pronksiseeria esimeses kohtumises alistas RSU/MVS võõrsil SK Babite 3:2 (25:23, 20:25, 21:25, 25:18, 15:10). Sama haaravaks kujunes ka finaali avalahing, kus Zeltaleja alistas koduväljakul 3:2 (18:25, 23:25, 27:25, 25:23, 15:8) Jelgava/LU. Kahe võiduni mängitavad seeriad jätkuvad homme, vajadusel toimub kolmas matš pühapäeval. Täpsemat infot saab naiste Läti meistriliiga kohta SIIT.