AMETLIK | CEV tühistas tänavused võrkpalli eurosarjad


AMETLIK | CEV tühistas tänavused võrkpalli eurosarjad
Foto: CEV

Euroopa võrkpalliliit (CEV) tühistas 2019/2020 hooaja eurosarjad, mis tänendab, et meeste ja naiste Meistrite liigas, CEV Cupil ja Challenge Cupil tänavu võitjaid välja ei selgitata.

Ühtlasi tühistati Euroopa Kuldliiga ja Hõbeliiga hooajad ning kaalutakse ka 2021. aasta EM-i valikmängude edasilükkamist jaanuarikuusse. Viimases punktis langetatakse otsus 1. juuliks.

Hooaegade tühistamisega seoses on CEV koostanud toetuspaketi kokku 11,5 miljoni euro ulatuses.

"Meie prioriteet on sportlaste, treenerite, fännide, ametnike, korraldajate ja kõigi meie spordiga seotud inimeste tervis," ütles CEV-i president Aleksandar Boricic.

"Kuid võrkpall on meeskonnaala ning me teame, kui tähtis on jääda tiimina ühtseks ja teineteise suhtes solidaarsust näidata. Selle päästeplaaniga me tagame, et meie perekond saab oma tegevusi jätkata veel suurema entusiasmi ja energiaga. Pole ühtegi viirust, mis suudaks kustutada selle kireleegi, mis meie võrkpallisüdamed tuksuma paneb."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!