Peatreener Stelian Moculescul peamurdmist jätkub, sest terve pole ka meeskonna teine diagonaalründaja Zoran Jovanovič ja pooltõbiseid on veel. Meistrite liiga esimene veerandfinaalkohtumine Kaasani Zeniidiga toimub 22. veebruaril võõrsil, teine 28. veebruaril Friedrichshafenis.

Saksamaa meister võitis eile neljandal kohal paikneva SC Mörsi koduväljakul 3:1 (-23, 17, 23, 20). Miloš Vernič ja Lima Martins tõid 19, Joao Jose 16 punkti. Vastase leeris kogus lätlane Janis Smedinš 9 punkti. Esikohta hoiab turniiri algusest peale Hachingi Generali (34 p), teine on ühe enammängu juures Friedrichshafen (32).

Varssavi Polütehnikum ei suutnud erilist vastupanu osutada teisel kohal asuvale Kedzierzyn-Kozle ZAKSA-le, kaotades kodus 0:3 (-21, -17, -16). Ardo Kreek tegi kaasa kogu mängu, aga ei saanud viletsa vastuvõtu tõttu palju tööd. Kuuest tõstest lõi ta punktiks pooled ja lisas ühe serviässa. Belchatowi Skral on liidrina 37, Polütehnikumil kuuendana 17 punkti.

Prantsusmaa kõrgliigas tuleb üllatuste hulka arvata Rennes`i Etudianti kaotus koduplatsil 11. kohal olevale Narbonne`i meeskonnale 1:3 (22, -23, -20, -20). Keith Pupart tõi 13 (27-st tõstest) ja Raimo Pajusalu 4 punkti. Juhib Poitiers 46 punktiga, Rennes on 37 punktiga neljas.

Terville naiskond kaotas kodus RC Cannes`ile 0:3 (-23, -16, -17), kuid rõõmustavalt ilus number märgiti Polina Bratuhhina arvele – 17 rünnakupunkti 33-st tõstest. Cannes on 46 punktiga esimene, Terville 13 punktiga 11.

Belgia meistrisarjas kaotas Eerik Jago klubi Roeselare Knack Maaseiki Nolikole 0:3 (-20, -15, -23).

Soomes kuulub Katre Laanes endiselt Kangasala naiskonna resultatiivsemate hulka, Pavel Kružajevil aga pole veel õnnestunud Loimaa Hurrikaani põhidiagonaali kohalt välja tõrjuda Ismo Moilaneni. Kangasala kaotas LiigaEurale 2:3 ja võitis Pieksamäki 3:2, Laanes kogus vastavalt 18 ja 15 punkti. Tabelijuht on Salo Viesti (65 p), Kangasala (28) jätkab kuendal kohal.

Kružajev pääses mängus Korso Vetoga platsile vaid üheks täispikaks geimiks, kuid jõudis tuua 13 punkti (Moilanen nelja geimiga 19 p). Hurrikaani võitis 3:2. Viiegeimises mängus jäädi peale ka kohtumises juhtgruppi kuuluva Pielavesi Sampoga, siin Kružajevit kaasa lööma ei kutsutud. Vammala LP-l on 59 punkti, teist-kolmandat kohta jagavad ühe vähemmängu juures 55 punkti kogunud Loima Hurrikaani ja Tampere Isku.