Karika võitis Arsizio naiskond, alistades Rebecchi 3:0 (13, 18, 17). Mängiti Modenas. Busto on ka meistrivõistluste liider, Rebecchi püsib kuuendal real.

Saksamaa bundesliigas võitis VfB Friedrichshafen võiduta viimasel (11.) kohal oleva Bottropi meeskonna võõrsil 3:0 (18, 19, 15). Oliver Venno piirdus 8 punktiga: rünnakul 18-st 6 (33%), 1 punkt servist ja blokist. Keskmängija Joao Jose tõi 83-protsendise rünnakuresultatiivsuse juures 14 punkti. Kaotuseta jätkab Hachingi Generali (34 p), teisel kohal on ühe mängu vähem pidanud Friedrichshafen (26).

Prantsusmaa meistrisarjas võitis Rennes Etudiant koduväljakul Nantes`i meeskonna (tabelis 6.) 3:0 (21, 20, 16) ja tõusis puhtalt kolmandaks. Keith Pupart kogus 10 (rünnakul 16-st 9) ja Raimo Pajusalu 5 punkti (sh 2 blokki). Esikolmik: Poitiers 39, Tours 37, Rennes 33 punkti.

Väljalangemistsoonis siplev Terville Florange kaotas Mulhouse`i (2.) naiskonnale kodus 0:3 (-20, -11, -15). Kahes geimis kaasa teinud Polina Bratuhhina tõi 7 punkti.

Terve mäng jäi vahele Ardo Kreegil, kelleta mänginud Varssavi Polütehnikumi võitis Olsztyni Indykpoli (9.) 3:0 (17, 21, 15). Alalise põhikuuikumängija Kreegi seletus volley.ee-le: „Treener proovis teist tempomeest, kes oli trennis rohkem blokke pannud – tahtis teada, kas mängus ka paneb. Eks näis, kuidas järgmine kord alustame.“ Varssavi meeskond on 14 punktiga kuues, juhib värske Poola karikavõitja Belchatowi Skra (29 p).

Belgias kaotas Roeselare Knack võõrsil Antverpeni meeskonnale 1:3 (-23, -16, 22, -25). Eerik Jago pidi leppima episoodiliste osatäitmistega kolmes geimis, punkte oma nimele saamata. Kaugele oma parimast esitusest jäi ka Pavel Kružajev, kelle panus Soome meistrivõistlustel oli eile vaid kolm punkti. Esimeses geimis tegi ta viis rünnaku- ja kaks serviviga ning vahetati välja. Hurrikaani meeskond oli siiski edukas, alistades Tiikerit 3:1 (-22, 19, 12, 17). Resultatiivseim oli 18 punktiga läti nurgaründaja Aivars Petruševics. Esikolmik: Vammala 48, Hurrikaani 46, Tampere 45 punkti.