Võrkpallinaiskonnal enne otsustavaid mänge probleemid: Hollas vigastatud, Ennoki osalemine piiratud


Võrkpallinaiskond alustas EM-valiksarja kindla võiduga Luksemburgi üle
Anu EnnokFoto: Karli Saul

Eesti võrkpallinaiskonna peatreener Andrei Ojamets avaldas, et pühapäevase EM-valikmängu eel Rootsiga sai treeningul vigastada nurgaründaja Anu Ennok ning temporüündaja Eliise Hollase paranemine hüppeliigese traumast pole kulgenud soovitud kiirusel.

"Iga päevaga juhtub midagi huvitavat. Paraku meil Eliise Hollas ei suutnud taastuda oma hüppeliigesevigastusest, mis ta sai viimases mängus Prantsusmaal. Eileõhtuses trennis oli Anu Ennokil väike lihaserebestus jalal. Täna käis ta EMO-s ja spordiarstide juures. On lootust, et vähemalt tagaliinis servi vastuvõtul kaitses saab aidata võistkonda. Ülejäänud peaks enam-vähem korras olema," rääkis Ojamets intervjuus Volley.ee Facebooki lehele.

EM-valikturniiril kaks vooru enne lõppu alagrupis 2. kohal olev Eesti naiskond on väga lähedal ajaloolisele saavutusele - 2019 EM-ile jõudmisele. Finaalturniirile pääsevad alagrupist kaks esimest, seetõttu on viimased mängud meie jaoks otsustava tähtsusega. Augustis suutis Eesti Rootsit võõrsil 3:1 võita. Kui nüüd suudetakse kodupubliku ees sama korrata, siis otsustab meie naiskonna EM-finaalturniirile pääsu 9. jaanuaril võõrsil mäng Soome vastu.