Põhiturniiri võitis Bigbank Tartu meeskond 50 punktiga. Tartu klubi teenis ühtlasi 1.-2. märtsil nelja parema meeskonna osalusel toimuva finaalturniiri korraldusõiguse. Teiseks tuli tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi, kes kogus 48 punkti. Kolmas oli RTU/Robežsardze 45 punktiga, neljas Pärnu Võrkpalliklubi (41 punkti), viies Selver Tallinn (32 punkti), kuues Rakvere Võrkpalliklubi (31 punkti), seitsmes Jekabpilsi Luši (31 punkti) ja kaheksas ehk viimane play-offi pääseja TalTech (19 punkti).

Veerandfinaalides kohtuvad põhiturniiril üldarvestuses kohtadele 1.-8. tulnud võistkonnad vastavalt: 1. vs 8., 2. vs 7., 3. vs 6. ja 4. vs 5., kusjuures teine ja vajadusel kolmas mäng on kõrgema asetusega võistkonna kodus. Veerandfinaalide kuupäevad on 21. veebruar, 23. veebruar ja vajadusel 24. veebruar.

Põhiturniiri võitja Bigbank Tartu läheb vastamisi viimasena play-offi pääsenud TalTechiga, kellega peeti ka põhiturniiri viimane kohtumine ja saadi 3:0 võit. Avamäng peetakse kolmapäeval kell 19.00 TalTechi spordihoones. Teine kohutmine toimub laupäeval kell 17.00 Tartu Ülikooli spordihoones ning vajadusel kolmas kohtumine pühapäeval kell 15.00 samuti Tartus.

Tiitlikaitsja Saaremaa VK läheb vastamisi Läti klubi Jekabpilsi Lušiga ja esimene mäng toimub neljapäeval kell 20.00 Jekabpilsis. Teine mäng peetakse laupäeval kell 19.00 Kuressaares ning vajadusel kolmas kohutmine toimub pühapäeval kell 16.00 samuti Kuressaares.

Rakvere VK vastaseks on Läti esiklubi RTU/Robežsardze, avamäng toimub neljapäeval kell 19.00 Rakveres, teine mäng laupäeval kell 19.00 Lätis ja vajadusel kolmas kohtumine pühapäeval kell 14.00 samuti Lätis.

Viimase veerandfinaalpaari moodustavad Pärnu VK ja Selver Tallinn. Selle paari esimene mõõduvõtt toimub neljapäeval kell 18.00 Audentese spordihoones ja teine mäng laupäeval kell 17.00 Pärnu spodihallis. Vajadusel toimuv otsustav matš peetakse pühapäeval kell 17.00 samuti Pärnus. Needki vastased on alles hiljuti vastamisi olnud, kui 15. veebruaril jäi tulemusega 3:2 peale Pärnu meeskond.

Credit24 Meistriliiga põhiturniiri järjestus pani paika ka Eesti meistrivõistluste veerandfinaalide paarid. Eesti võistkonnad reastusid selle alusel asetustesse 1.-6. Põhiturniiril kaks kõrgeimat kohta saanud Eesti võistkonda ehk Bigbank Tartu ja Saaremaa VK pääsesid otse poolfinaali, ülejäänud neli võistkonda kohtuvad kahe võiduni peetavates veerandfinaalseeriates. Omavahel lähevad vastamisi põhiturniiri 3. vs 6. ja 4. vs 5. Veerandfinaalides kohtuvad seega Pärnu VK ja TalTech ning Selver Tallinn ja Rakvere VK. Eesti meistrivõistluste veerandfinaalid algavad märtsi alguses. Esimene ja vajadusel kolmas mäng peetakse kõrgema asetusega meeskonna kodus.