Võrkpalliliidu turundust hakkab juhtima Toomas Vara

 (5)
Toomas Vara
Toomas VaraFoto: Tiit Blaat

Tuntud meediajuht Toomas Vara asub alates 2. detsembrist juhtima Eesti Võrkpalli Liidu turundust. Koos Vara saabumisega plaanib liit üle vaadata kogu oma turundusstrateegia, pannes senisest enam rõhku noortetööle, võrkpalliuudistele, ning meie tippsportlaste tutvustamisele avalikkusele.

Vara sõnul on Eesti võrkpall spordiala, mis on samaaegselt nii Eesti kõige edukam pallimäng kui ka armastatud rahvaspordiala. "Võrkpall on demokraatlik spordiala, mida harrastavad nii naised kui mehed, nii talvel kui suvel kõikjal üle Eesti, spordihoonetest randadeni. Liitusin tiimiga, et toetada selle toreda spordiala jõudmisel senisest veel rohkemate inimesteni.“

Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Tarvi Pürni sõnul plaanib liit senisest rohkem tutvustada ka võrkpalli ajalugu ja traditsioone. “Eesti võrkpall sai sel aastal 95-aastaseks, kuid juba oleme pööranud pilgu tulevikku ja alustanud ettevalmistamistusi 100 aastapäeva tähistamiseks,” lisas Pürn.

Toomas Vara on üheksa aastat juhtinud TV3 Eestit, ta on pikaajaline Eesti Ringhäälingute Liidu juhatuse esimees. Samuti on ta töötanud Eesti Jalgpalli Liidu turundus- ja müügijuhina. Võrkpalli Liidu turunduse juhtimise kõrvalt jätkab Vara ka oma senist tegevust Eesti Ringhäälingute Liidu juhina.