Erinevalt avakohtumisest suutis Järvamaa Pärnule kõva vastupanu osutada ning jäi alla alles pärast viiendat geimi. Järvamaa võitis esimese 25:23, kuid kaotas siis kaks järjest, vastavalt 17:25 ja 19:25. Neljas geim kuulus taas järvakatele 25:18, kuid viimases alistuti 13:15.

Tartu lasi Rakverel võita ühe geimi. Kahes esimeses lubati Lääne-Virumaa võrkpalluritel koguda 17 ja 18 punkti. Kolmas kaotati 22:25, kuid neljas võideti 25:20.

Veerandfinaalid mängitakse kolme võiduni.

Mängude eel:
Kolme võiduni mängitavate seeriate avamängudes võtsid põhiturniiri kõrgema asetusega lõpetanud Pärnu ja Tartu oma ning vastastele erilist sõnaõigust ei jätnud. Järvamaa suutis geimides Pärnu vastu noppida vastavalt 23, 17 ja 16 punkti, Rakvere saldo oli 20, 16 ja 17.

Pärnule tõid kahekohalise arvu punkte nii Andrus Raadik, Hindrek Pulk (mõlemad 11) kui ka Kardo Kõresaar (10). Järvamaal jõudis ainsana kahekohalise näitajani Kristjan Õuekallas, kes realiseeris 14 tõstest üheksa ja lisas ühe blokipunkti. Vaid 33-protsendiliselt rünnanud Rakvere Võrkpalliklubi edukaim oli Reidel Alfonso Gonzalez Toiran 11 punktiga. Tartule tõi kümme punkti Robert Täht.