Kodumeeskond Pärnu alustas mängu algkoosseisus: Andrus Raadik, Edgar Järvekülg, Tamar Nassar, Kardo Kõresaar, Romet Priimägi, Olivier Faucher ja Siim Põlluäär. Selveri algkoosseisu kuulusid: Martti Keel, Timo Tammemaa, Argo Meresaar, Martti Juhkami, Kristjan Õuekallas, Andri Aganits ja Asko Esna.
Mäng algas paremini Pärnu meeskonnale, asudes 12:7 ja 13:9 juhtima. Võõrustajate 14:12 eduseisus kogus Selver viis punkti järjest ja saavutas 17:14 eduseisu. Tänavuse hooaja Eesti karikavõitja Pärnu geimi pööret enam tuua ei suutnud ning Selver asus 25:19 geimivõiduga mängu 1:0 juhtima.

Teises geimis saavutas kodumeeskond esimeseks tehniliseks vaheajaks 8:5 eduseisu. Seisult 8:7 kogusid võõrustajad viis punkti järjest ning asusid küllaltki kindlalt 13:7 juhtima. Selver suutis kaotusseisu tagasi mängida ning mänguseisu 22:22 viigistada, kuid tasavägist geimi eelmise hooaja teine meeskond Selver enda kasuks siiski kallutada ei suutnud - Pärnu viigistas 25:23 geimivõiduga mänguseisu 1:1-le.

Kolmandas geimis hoidis jämedat otsa enda käes Pärnu esindus, kui Selverile võimalust ei antud. Kodumeeskond asus 5:1 ja 9:3 juhtima, eduseis suurendati 14:6-ni, kuid seejärel jäädi rünnakute realiseerimisel hätta. Selver võitis seisult 7:15 kuus järjestikust punkti ning vähendas kaotusseisu vaid kahele punktile (13:15). Murrangut geimi siiski ei tulnud ning Pärnu võitis geimi tulemusega 25:17.

Neljandas geimis saavutas Selver 15:8 eduseisu ja tundus, et geimi enam pinget ei teki. Vahetusest mängu sekkunud Sven Saarpere servide toel vähendas Pärnu kaotusseisu kiiresti minimaalseks (15:16), kuid tõusude ja mõõnadega kulgenud geim sai jätku - Selver kogus omakorda viis järjestikust punkti (21:16). Pealinna meeskond vormistas geimivõidu numbritega 25:18 ning viigistas mänguseisu 2:2-le.

Viiendat geimi alustas paremini Pärnu meeskond, kui kaks esimest punkti suudeti endale võidelda. Poolte vahetus toimus külaliste 8:3 juhtimisel ning kuigi Pärnu suutis 7:13 kaotusseisu vähendada 11:13-ni, võitis viimaseks jäänud geimi Selver (15:11). Argo Meresaar tõi üleplatsimängijana 21 punkti (kasutegur +14), Martti Juhkami ja Andri Aganits lisasid vastavalt 16 ja 13 punkti. Andrus Raadik ja Siim Põlluäär tõid Pärnule vastavalt 18 ja 14 punkti. Lisaks tasuks välja tuua Romet Priimäe, kes kogus 71%-lise rünnakuefektiivsusega 9 punkti (kasutegur +9). Mängu tasavägiseid lõppnumbreid kinnitab ka statistika, kus Selver oli vastasest igas elemendis natukene parem - rünnakuefektiivsus 44%-35%, vastuvõtt 59%-45%, blokipunktid 13-12 ja serviässad 7-6. Taaskord eksis Selver küllaltki palju servil, kui eksimustega kingiti Pärnule koguni 21 punkti. Seeria teine vaatus toimub pühapäeval Audentese spordihallis. Kohtumine algab kell 16 ja on nähtav nii Tipikas.TV vahendusel kui TV6-s.

Pronksmedali eest heitlevad Bigbank Tartu ja TTÜ kohtusid seeria teises mängus Tartus, kui 3:1 (23, -27, 22, 17) võiduga viigistas eelmise hooaja parim meeskond Tartu üldseisu 1:1-le.
Robert Täht panustas Bigbank meeskonna võitu 22 punkti, Renee Teppan lisas 16 ja Henri Treial 11 punkti. Ülikoolimeeskonna parim oli Mart Tiisaar, kelle arvele kogunes 24 punkti (kasutegur +15). Tartu ületas vastaseid kõikides statistilistes elementides: rünnakuprotsent 52-47, vastuvõtt 74%-60%, blokipunktid 11-7 ja serviässad 6-2. Seeria otsustav mäng algab TTÜ spordihoones 9. aprillil kell 18.