Istanbuli klubi kaotas täna esimese geimi 18:25, ent oli kolmes järgmises parem vastavalt 25:19, 25:21, 25:17 ning nii pidi finaali pääseja otsustama kuldne geim, kirjutab volley.ee. Selleski suutis Galatasaray parem olla 15:10 ja jõudis seega finaali.

Eestlasest diagonaalründaja panustas võitu koguni 33 punkti (+26) ja oli sellega kohtumise resultatiivseim. Ta realiseeris rünnakuid 52-protsendiliselt (60st 31), 2 silma lisandus blokiga. Avamängus tõi Venno samuti üleplatsimehena 20 punkti.

Teises poolfinaalis kohtuvad Piraeuse Olympicaos ja Trentino Itas, avamängu võitis 3:0 Trentino, kordusmäng peetakse täna hilisõhtul.

Veerandfinaalis oli Galatasaray üle Aalsti Lindemansist, eestlasest diagonaalründaja oli mõlemas kohtumises oma meeskonna resultatiivseim, tuues vastavalt 20 ja 19 punkti.