VIDEOD JA FOTOD: Eesti võrkpallikoondis purustas Tondirabas täismaja ees Läti ning pääses neljandat korda EM-finaalturniirile!

(66)
Eesti vs Läti võrkpall
Eesti vs Läti võrkpallFoto: Hendrik Osula

Eesti võrkpallikoondis tagas neljandat korda pääsu EM-finaalturniirile, kui otsustavas play-off mängus ei antud Lätile võimalustki ning võeti võimas 3:0 võit!

Avageimi võitis Eesti Kert Toobali servide ja Robert Tähe rünnakute toel 25:20. Ka teises geimis ei tekkinud lätlastel šanssi - 25:19 meile. Kolmandas geimis oli Läti juba murtud - 25:16 geimivõit ning 3:0 matšivõit Eestile!

Matši alguses oli meil väike algedu, sest eelmisel laupäeval võitsime Jelgavas 3:2 (25:17, 16:25, 25:19, 22:25, 15:12).

EM-finaalturniir toimub järgmisel sügisel Poolas. Eesti on varasemalt Euroopa 16 parema hulka pääsenud kolmel korral (2009, 2013, 2015), Läti korra (1995).

Eesti - Läti võrkpall
Karl Rinaldo: Publik juubeldab, mängijad samuti. Emotsioon siin täismaja ees on olnud tõesti kogu mängu imeline, jääme lootma, et selliseid hetki tuleb Eesti võrkpallis lähiajal veel ja veel. Isegi Läti koondise poolehoidjad on püsti ja aplodeerivad - kokkuvõttes tegid ju nemadki kiiduväärt valikturniiri.
Karl Rinaldo: 25:16 Aganits lõpetab mängu ja viib Eesti neljandat korda EM-finaalturniirile!
Karl Rinaldo: 24:16 Veel ei saa mäng läbi. Vahetusest sekkunud Petrusevics lööb palli maha.
Karl Rinaldo: 24:15 Täht servib auti.
Karl Rinaldo: 24:14 Rahvas tõuseb püsti ning Täht tänab, servides kavala ässa! Kümme matšpalli.
Karl Rinaldo: 23:14 Mäng on tehtud. Aganitsa blokk peatab vastased!
Karl Rinaldo: 22:14 Rakvere sidemängija Artis Caics sekkub mängu ja saab olude sunnil kohe ka rünnata, ent pall peatub juba võrgus!
Karl Rinaldo: 21:14 Vanags nurgast.
Karl Rinaldo: 21:13 Sorokinsi servi vastuvõtmisega on meil suuri probleeme, ent kui on olemas mees nimega Täht, siis pole ka sellise olukorra lahendamine probleemiks!
Karl Rinaldo: 20:13 Ka meie eksime servil taas.
Karl Rinaldo: 20:12 Egleskalnsi asemele väljakule sekkunud Buivids servib keset võrku.
Karl Rinaldo: 19:12 Pupart servib auti.
Karl Rinaldo: 19:11 Švans eksib hüppelt pallingul.
Karl Rinaldo: 18:11 Egleskalns ründab edukalt.
Karl Rinaldo: 18:10 Venno tuleb suure hooga rünnakule ja mängibki ühese bloki laitmatult üle!
Karl Rinaldo: 17:10 Aganits servib võrku.
Karl Rinaldo: Kaheksa punkti veel...
Karl Rinaldo: 17:9 Vastased rünnakuga trossist kaugemale ei jõua.
Märt Roosna: Tundub, et Tondiraba hallis ei kahtle enam Eesti võidus keegi. Ka mitte Läti võrkpallurid. Au neile, mehed võitlevad lõpuni, aga sellise Eesti vastu oleks kõigil raske.
Karl Rinaldo: 16:9 Uuesti meile blokipunkt, seekord Pupartilt ja samuti Egleskalnsi vastu!
Karl Rinaldo: 15:9 Huvitav punkt! Venno jätab kahel korral ise palli maha löömata, ent jookseb siis kolmandaks meheks blokki ja panebki Egleskalnsi rünnaku kinni!
Karl Rinaldo: 14:9 Švansilt kaunis poolhaak, mis toob tempost ka punkti.
Karl Rinaldo: 14:8 Venno saab ka vahelduseks ühe tõste ning lööb palli kenasti ühesest blokist mööda!
Karl Rinaldo: 13:8 Pikk pallivahetus lõpeb Läti temporünnaku ja punktiga.
Karl Rinaldo: 13:7 Tondiraba jäähalli laest on hakanud vett tilkuma, aga Egleskalns ründab samal ajal auti.
Karl Rinaldo: 12:7 Täht ründab seekord selgelt auti.
Karl Rinaldo: 12:6 Täht on olnud täna super! Taas, isegi hetkel, mil vastaste kahene blokk on kenasti ees ning ruumi rünnata vähe, suunab ta palli osavalt blokist auti.
Karl Rinaldo: 11:6 Sorokins lahendab nurgast.
Karl Rinaldo: 11:5 Toobalilt blokk!!!
Karl Rinaldo: Hallile ringi peale tegemiseks kujub publiku lainetusel 16 sekundit. Omamoodi rekord vist seegi.
Karl Rinaldo: Lätlastele timeout.
Karl Rinaldo: 10:5 Egleskalns ründab Kreegi kätesse!
Karl Rinaldo: 9:5 Kreegi temporünnakust kujuneb olude sunnil kena hanitus, millele lätlased käsi alla ei saa.
Karl Rinaldo: 8:5 Laine on võimas, aga sama võimas on ka lätlaste rünnak.
Karl Rinaldo: Ja publik on asunud lainetama.
Märt Roosna: Täht tegutseb filigraanselt! Kahe geimiga oli tal juba koos 12 punkti (rünnak 67%), Pupartil oli kirjas 7, Vennol 6, Aganitsal 5, Kreegil 4 ja Toobalil 2 punkti.
Karl Rinaldo: Lätlaste abitreener Kolcins jagab igal timeoutil kellelegi personaalset infot. Seekord Švansile.
Karl Rinaldo: 8:4 Täääht nurgast ja meie edu juba pluss neli. Läti ajakirjanikud vaatavad nõutult üksteisele otsa.
Karl Rinaldo: 7:4 Saušs servib võrku.
Karl Rinaldo: 6:4 Vahelduseks võimas temporünnak lätlastelt ja Švansilt.
Karl Rinaldo: 6:3 Tähe tagaliinirünnakule õnnestub lätlastel mingisugune blokk küll ette teha, ent n-ö kaitsepallile keegi enam käsi alla ei saa.
Karl Rinaldo: 5:3 Egleskalns blokist auti.
Karl Rinaldo: 5:2 Vastased võrgus.
Karl Rinaldo: 4:2 Švansilt temporünnak.
Karl Rinaldo: 4:1 Tähe ühene blokk peatab Egleskalnsi!
Karl Rinaldo: 3:1 Puparti tagaliinirünnak pole teab mis võimas, aga toob punkti!
Märt Roosna: EM-finaalturniir on lähedal. Nüüd peame võitma veel ühe geimi. Kas mängu jooksul või kuldse geimi. Ehk proovida saame maksimaalselt neli korda. Kuigi võrkpalliõhtu on siin oivaline, siis ei tahaks seda pikemaks ajada. Poisid, lõpetage selle geimiga ära!
Karl Rinaldo: 2:1 Cimoška temporünnak avab kolmandas geimis ka külaliste punktiarve.
Karl Rinaldo: 2:0 Ardooo Kreek! Serviäss!
Karl Rinaldo: 1:0 Vennooo blokist auti!
Karl Rinaldo: Lätlastel naaseb kolmandaks geimiks väljakule Sorokins, Vanags siirdub tagasi vahetusse. Meie vahetusi ei tee.
Karl Rinaldo: 25:19 Vanags ründab auti ja Eesti asubki kohtumist 2:0 juhtima!
Karl Rinaldo: 24:19 Viis geimpalli! Pupart ründab bloki ladvast palli punktiks!
Karl Rinaldo: 23:19 Saušs servib auti.
Karl Rinaldo: 22:19 Egleskalns ründab taas diagonaali ning taas resultatiivselt.
Karl Rinaldo: 22:18 Egleskalns meetri jagu auti.
Karl Rinaldo: 21:18 Toobalilt soe pall.
Märt Roosna: Sümpaatne, et kohale on tulnud kogu Eesti jalgpallikoondis. Usutavasti mõjub see neilegi homse Kreeka mängu eel hästi, mehed saavad positiivse impulsi ja natuke auru välja lasta. Neile on eraldatud kohad esireas. Sellest võiks saada traditsioon, et Eesti koondised käivadki vastastikku üksteist toetamas.
Karl Rinaldo: 21:17 Meie kahene blokk on Egleskalnsil küll ees, ent pall lendab sealt auti.
Karl Rinaldo: 21:16 Pikk pallivahetus lõpeb Saušsi autilöögiga.
Karl Rinaldo: Eesti timeout.
Karl Rinaldo: 20:16 Me ei saa servi hästi kätte ning Švansilt temporünnak toob lätlastele punkti.
Karl Rinaldo: 20:15 Saušs leiab meie kahesest blokist prao ja suunab palli sinna.
Karl Rinaldo: 20:14 Täht ründab osavalt blokist auti.
Karl Rinaldo: 19:14 Punkt naabritele.
Karl Rinaldo: 19:13 Lahtine pall võrgu kohal ning taas saab Täht lajatada selle vastaste väljakupoolele maha!
Karl Rinaldo: 18:13 Pupart servib võrku ja publik ohkab.
Karl Rinaldo: 18:12 Tõste läheb taas Vennole ning meie 25-aastane diagonaal ei eksi!
Karl Rinaldo: 17:12 Egleskalns ründab vasaku käega võimsalt.
Karl Rinaldo: Läti timeout.
Karl Rinaldo: 17:11 Vennooolt serviäss!
Märt Roosna: Kui keegi arvab, et Läti mängib väga viletsalt, siis see on optiline illusioon. Lihtsalt Eesti koondis tegutseb praegu tõesti hästi. Näiteks avageimis oli resultatiivsete rünnakute protsent 70. Aga midagi ei ole veel tehtud.
Karl Rinaldo: 16:11 Venno blokist auti!
Karl Rinaldo: 15:11 Pupart nurgast, seekord õnnestunult!
Karl Rinaldo: 14:11 Läti võitleb! Saušs lajatab servi, Rikberg ei saa kätte.
Karl Rinaldo: Vahetus: Sorokins välja ja Tartus uut hooaega alustav Toms Vanags sisse.
Karl Rinaldo: 14:10 Egleskalns suunab palli väga osavalt diagonaali ja toob lätlastele punkti.
Karl Rinaldo: 14:9 Tähe tagaliinirünnak paneb publiku rõkkama!
Karl Rinaldo: 13:9 Pikk pallivahetus, mis lõpeb Puparti blokki ründamisega.
Karl Rinaldo: 13:8 Aganitsalt veel üks punkt!
Karl Rinaldo: 12:8 Aganitsa temporünnak töötab laitmatult.
Karl Rinaldo: 11:8 Täht ründab kahesesse blokki. Blokipunkti teenib "pärnakas" Švans.
Karl Rinaldo: 11:7 Meie mehed võitlevad taas meeletult, et palli päästa. Seekord punkt siiski Lätile.
Märt Roosna: Saime just kinnituse, et mäng läheb täismajale. Seega publikut on 5800 inimest. Imeline! Selle valguses mõjub eriti halenaljakalt ühes Eesti lehes hiljuti ilmunud arvamuslugu, et võrkpall ei koti kedagi.
Karl Rinaldo: 11:6 Sorokins auti.
Karl Rinaldo: 10:6 Meil on veel võimalus üks punkt Kreegi servilt võtta, aga Venno rünnak ei õnnestu ja Saušs karistab.
Karl Rinaldo: 10:5 Meie blokist kerkib pall võrgu kohale - Täht reageerib kõige kiiremini, hüppab uuesti üles ja lööb palli maha!
Karl Rinaldo: 9:5 Kreegitl serviäss!!!
Karl Rinaldo: 8:5 Tooooobalilt blokk! Kapten on tegemas tõesti imelist mängu.
Karl Rinaldo: 7:5 Toobal päästab raske palli ühe käega ära ja Täht realiseerib Venno kõrge tõste!
Karl Rinaldo: 6:5 Petrovs servib auti. Selles geimis peale servivigade suurt midagi polegi olnud.
Karl Rinaldo: 5:5 Egleskalns blokist auti.
Karl Rinaldo: 5:4 Toobal suunab tõstmise asemel palli ise kavalalt vastaste väljakupoolele maha!
Karl Rinaldo: 4:4 Venno serv läheb kahjuks samuti võrku.
Karl Rinaldo: 4:3 Šauss eksib servil kindlalt.
Karl Rinaldo: 3:3 Saušsilt terav rünnak.
Karl Rinaldo: 3:2 Egleskalns servib võrku.
Karl Rinaldo: 2:2 Täht servib auti.
Karl Rinaldo: 2:1 Tähel ei teki täna kahesest blokist möödamängimisega mingeid probleeme.
Karl Rinaldo: 1:1 Saušs blokist auti.
Karl Rinaldo: 1:0 Venno!
Karl Rinaldo: Jätkame sama koosseisuga: Toobal, Pupart, Täht, Agantis, Kreek, Venno ja Rikberg.
Märt Roosna: Eriti meeldib mulle, millise hasardiga tegutseb 37aastane Kert Toobal. Mees mõistab ilmselt, et tegu on ta karjääri ühe väga olulise mänguga. Ja kas sellise publiku ees seda veel tuleb, on väga raske öelda. Publik on fantastiline!
Märt Roosna: Karl, EM-finaalturniirist lahutab meid siiski rohkem kui üks geimivõit. Peame võitma mängu või 2:3 kaotuse korral peetava kuldse geimi. Aga algus oli igati soliidne - kogu bänd mängis kenasti.
Karl Rinaldo: 25:20 Avageim Eestile! Geimi lõpetab meie kahene blokk, autoriteks Kreek ja Pupart!
Karl Rinaldo: 24:20 Saušsilt võimas serviäss.
Karl Rinaldo: 24:19 Lätlased blokist auti. Napilt, aga kindlalt.
Karl Rinaldo: 24:18 Egleskalnsi serv on meil kenasti käes ning Aganits realiseerib temporünnaku. Geimpall!
Karl Rinaldo: Vahetus: Petrovs välja ja Buivids hetkeks blokki tugevdama.
Karl Rinaldo: 23:18 Egleskalnsilt kiire ja terav rünnak.
Karl Rinaldo: 23:17 Aga eksivad ka külalised.
Karl Rinaldo: 22:17 Toobal eksib servil.
Karl Rinaldo: 22:16 Ja veeel Toobali superserv - seekord vormistab punkti Täht, kes saab tühja võrgu kohalt rünnata ja lajatab palli Cimoškale näkku.
Karl Rinaldo: 21:16 Toobali planeeriv palling on TAAS sedavõrd terav ja kiire, et vastased ei saa seda kätte. Punkt!
Karl Rinaldo: Egleskalns on olnud avageimis iseenda vari. Ei midagi erilist seni.
Karl Rinaldo: 20:16 Lätlased ei saa Toobali servi korralikult kätte ning Aganitsal jääb võrgu kohalt vaid pall maha suunata - sellega tuleb ta ka toime.
Karl Rinaldo: 19:16 Aga Täht on täna olnud jälle meie vaieldamatu liider - punkt nurgast!
Karl Rinaldo: 18:16 Kreek servib nüüd selgelt väljakust mööda, otse vastaste legendaarse peatreeneri Raimonds Vilde suunas. Punkt Lätile.
Karl Rinaldo: 18:15 Kreegilt väga kaval palling, tulemuseks äss! Lätlased tahavad jälle vaidlema hakata, aga et kollane kaart on all, jätavad seekord oma arvamuse ütlemata.
Karl Rinaldo: 17:15 Lätlastele vilistatakse raske palli tõstmisel soe pall ning kapten Petrovs saab vaidlemise eest ka kollase kaardi.
Karl Rinaldo: 16:15 Cimoška ründab võrgu tripsust, aga pall kukub maha.
Märt Roosna: Väga tore uudis on see, et täna on hästi alustanud Pupart. Kui senistes mängudes ta hiilanud pole, siis nüüd peaks tal olema juba kolm punkti rünnakult ja üks blokist. Kirstunaelaks on servid. Loodame, et see kerge käevärin üle läheb ja asi liiga põnevaks ei lähe täna.
Karl Rinaldo: 16:14 Täht surub vastase võrgu kohal ära ja punkt meile!
Karl Rinaldo: 15:14 Toobali ja Kreegi koostöö toimib temporünnaku ehitamisel laitmatult!
Karl Rinaldo: 14:14 Venno servib võrku.
Karl Rinaldo: 14:13 Täääht!
Karl Rinaldo: 13:13 Aganitsa serv ebaõnnestub täielikult.
Karl Rinaldo: 13:12 Pupart ründab blokist auti!
Karl Rinaldo: 12:12 Täht servib kahe meetri jagu auti.
Karl Rinaldo: 12:11 Puparti blokk viib Eesti esmakordselt mängu juhtima!
Karl Rinaldo: 11:11 Täht lööb palli nurgast kolme meetri alasse maha!!! Us-ku-ma-tu!
Karl Rinaldo: 10:11 Aganits jääb võrgu kohal konkurendile alla.
Karl Rinaldo: 10:10 Toobali suurepärane planeeriv palling tekitab vastastes raskusi ning Täht lahendab.
Karl Rinaldo: 9:10 Puparti tagaliinirünnak toob punkti meile.
Karl Rinaldo: 8:10 Venno lööb raske palli kindlalt auti - ilmselt otsis bloki latva.
Karl Rinaldo: 8:9 Päeva esimene resutlatiivne temporünnak lõpuks ka meilt - autoriks Kreek.
Karl Rinaldo: 7:9 Senise mängu pikima pallivahetuse lõpetab punktiga Läti, kuigi ka meil oli eesotsas Vennoga oma võimalus.
Karl Rinaldo: 7:8 Švansi serv on meil hästi käes ja Venno lahendab taas kenasti!
Karl Rinaldo: 6:8 Venno servib keset võrku.
Karl Rinaldo: 6:7 Vennol ei teki seekord kahese bloki ülemängimisel probleeme - kenasti mööda piiri pall maha.
Karl Rinaldo: 5:7 Švansi temporünnak toob punkti külalistele.
Karl Rinaldo: 5:6 Aganits ei lahenda temporünnakut ära, aga õnnega pooleks suunab Toobal palli sedasi üle võrgu, et lätlased ei saagi sellele käsi alla.
Karl Rinaldo: 4:6 Tähe serv jääb pehmeks, Saušs karistab.
Karl Rinaldo: 4:5 Cimoška võrku.
Karl Rinaldo: 3:5 Eelmises mängus Kreegiga maid jaganud Cimoška läheb servima ning teda saadab meeletu vilekoor. Punkt siiski lätlastele, sest Venno ei mängi kahest blokki üle.
Märt Roosna: Kui siiani oli EM-valiksarjas ühes mängus saalis 4500 inimest, siis täna on sündinud uues rekord. Numbrit täpsustame hiljem. Õhkkond on fantastiline!
Karl Rinaldo: 3:4 Egleskalns mängib kauni hanitusega kogu meie kuuiku üle.
Karl Rinaldo: 3:3 Venno avab täpse rünnakuga isikliku skoori.
Karl Rinaldo: 2:3 Külaliste temporünnak toob edu.
Karl Rinaldo: 2:2 Vastaste rünnaku paneb meie kahene blokk koosseisus Aganits ja Täht kinni!
Karl Rinaldo: 1:2 Täht ründab nurgast resutlatiivselt ja avab ka meie skoori.
Karl Rinaldo: 0:2 Petrovsi teine serv läheb samuti Puparti peale, kes seekord ei saa lihtsalt palli kätte.
Karl Rinaldo: 0:1 Petrovsilt äss. Pupart tuli pallilt eest ära, kuid mänguvahend kukkus täpselt piiri peale.
Karl Rinaldo: Petrovsi serv avab korduskohtumise.
Karl Rinaldo: Eesti algkoosseis: Kert Toobal, Pupart, Kreek, Täht, Venno, Aganits ja Rikberg. Ehk siis, nagu avakohtumiseski, alustab mängu diagonaalründaja positsioonil Venno, mitte Teppan.
Karl Rinaldo: Läti algkoosseis: Petrovs, Švans, Cimoška, Saušs, Egleskalns, Sorokins, Ivanovs. Üllatusi seega pole.
Märt Roosna: Rahvast on isegi märksa rohkem kui 5000. Vabu kohti on tegelikult üsna vähe. Kui Ott Lepland laulis Eesti hümni, sisenes saali ka peaminister Taavi Rõivas. Loodetavasti leiab ta istumiseks veel koha!
Karl Rinaldo: Ott Lepland on kolm salmi Eesti hümni kenasti ära laulnud ning mäng võib alata.
Karl Rinaldo: Eesti koondislaste tutvustamist saadab tugev aplaus, ent eriti kõvasti plaksutatakse meie kahe liidri, Kert Toobali ja Robert Tähe nime väljahõiskamisel.
Märt Roosna: Möll mängijate tutvustamisel on kõva. Täismaja ei ole, aga kindlasti rohkem publikut kui mullu Eesti - Rootsi mängul. Siis oli 3800. Praegu inimesi veel alles tuleb, aga usun, et kokkuvõttes räägime me umbes 5000 vaatajast. Tuleb vinge õhtu!
Märt Roosna: Statistik Alar Rikberg ütles enne mängu algust, et tahaks isegi teada, kes diagonaalidest platsile tuleb. Pakun, et Oliver Venno. Ta alustas Jelgavas hästi.
Märt Roosna: EMile on veel välja mängimata kaks piletit. Eile kindlustas koha finaalturniirile Hispaania, kellele piisas korduskohtumises 2:3 kaotusest Kreekale. Viimasena tahavad rongile hüpata eestlased ja lätlased ning teises paaris Türgi ja Portugal. Avamängu võitis Türgi 3:0.
Karl Rinaldo: Lätlasi on hetkel saalis hinnanguliselt 300-400.
Karl Rinaldo: Ja nüüd, mil meeskonnad lähevad soojendusel lööma, elavneb ka publik. Esmalt hakkavad lätlased omadele skandeerima, kuid kodumeeskonna poolehoidjad reageerivad sekunditega.
Karl Rinaldo: Tuleb tunnistada, et rahvast on 20 minutit enne mängu saalis vähem kui sai loodetud. Tõsi, spordihalli uksetaga on hetkel ka järjekord.
Märt Roosna: Ajasin eile paar sõna juttu Läti koondise peatreeneri Raimonds Vildega. Ütleme, et ta oli mõõdukalt optimistlik. https://sport.delfi.ee/news/vorkpall/eesti/olumpiahobe-raimonds-vilde-meil-on-tahe-vastu-spetsiaalne-plaan?id=75856317
Karl Rinaldo: Pool tundi on jäänud mängu alguseni ning rahvast on saalis hetkel umbes 1500 silmapaari jagu.
Karl Rinaldo: Huvitaval kombel on Läti koondise kaks nooremat meest uut hooaega just Pärnus alustavad Toms Švans (23) ja Edarts Buivids (22). Seejuures mullu mängisid nad veel vastavalt Daugavpilsis ja Kuldigas ehk Läti nõrgemates klubides, ent koondisesuvel on mõlemad nii palju arenenud, et Avo Keel ei pidanud pikalt nende palkamise osas mõtlema.
Karl Rinaldo: Egleskalns siirdus algavaks hooajaks aga Prantsusmaale, nende teine põhimees Saušs aga Saksamaale. Ja kolm meest - Švans, Vanags ja Buivids - hakkavad lisaks juba mullu Rakveres mänginud Caicsile tänavu Eestis mängima.
Karl Rinaldo: Kui Läti koondislaste koduklubisid vaadata, pole mõistagi ime, et avamängu üleplatsimees oli 25-aastane Hermans Egleskalns, kelle koduklubiks oli mullu Pireuse Olympiakos. Ülejäänud lätlased mängisid eelmisel hooajal Lätis (6), Soomes (2), Rumeenias (1) ja Venemaal (1).
Märt Roosna: Tere ka minu poolt! Õhus on suure mängu hõngu. Eesti koondise peatreener Gheorghe Cretu oli kohtumise eel heatujuline. Väikeseks uudiseks on Karli Alliku paranemine põlvevigastusest. Vajadusel saab teda nurgaründajana kasutada. Telekommentaatorina on kohal ka eelmine koondise juhendaja Avo Keel. Ajakirjanikud palusid tal siis olla objektiivne ning kui vaja, siis ka karmimalt öelda. Keel kostis, et teistmoodi ta ei oskagi.
Karl Rinaldo: Delfi toob mängu lugejateni otseblogi kaudu, teleülekande õigused on teistel.
Janar: Tere. Kas Delfi otse ülekannet ei tee??
Sander: Kas kuskilt kannab ka mängu üle?
Karl Rinaldo: Hetkel on saal veel tühi, ent peagi hakatakse ka publikut spordihalli sisse laskma. Jäähallis on 5840 istekohta ning tänase hommiku seisuga on müüdud või koostööpartneritele eraldatud 4500 piletit. Loodetavasti täituvad ka ülejäänud 1340 istekohta.
Karl Rinaldo: Tere ja ilusat pühapäeva õhtupoolikut, head spordisõbrad! See päev on käes. Eesti võrkpallikoondis alustab pooleteise tunni pärast siin Tondirabas EM-valikturniiri otsustavat mängu Läti vastu.