5. koht: Kardo Kõresaar toob esmalt kaitses üles Martti Rosenblatti ründelöögi, misjärel realiseerib Hindrek Pulk tagantliinist Edgar Järvekülje söödu.

4. koht: TTÜ näitab suurepärast blokitegevust, saades kolmel korral käed vahele Selveri meeskonna rünnakule. Punkti keskel sooritab hiilgava kaitsetöö Selveri nurgaründaja Federico Marretta, kuid viimase sõna ütleb TTÜ meeskond - Sander Rätsep realiseerib Selveri mängijate kätest palli punktiks.

3. koht: Nii Bigbank Tartu kui TTÜ esinevad eeskujulikult kaitses, kuid i-le paneb punkti Robert Täht, kes midagi juhuse hooleks ei jäta ja lööb ettetulnud palli Tartu Ülikooli Spordihoone põrandale.

2. koht: 1, 2... ehk Pärnu meeskond jääb hätta Martti Rosenblatti planeeriva serviga ning Meelis Kivisillal ei ole mingit probleemi ületulnud palli õigesse kohta suunamisega.

1. koht: Võrkpalliaabitsa esimene peatükk: 1, 2, 3 ehk Rait Rikberg võtab Mihkel Tanila servi eeskujulikult vastu, Georgi Topalov jagab palli keskele ja Kevin Soo vajutab söödu punktiks. 0:2 geimidega kaotusseisus olnud Tartu meeskonna jaoks oli tegemist väga olulise punktiga, mis viis neid kolmandas geimis 24:22 juhtima.