VIDEO ja FOTOD: TTÜ võitis Rakvere kindlalt ja viigistas pronksiseeria


Võrkpalli teine pronksimäng Rakvere vs TTÜ
Võrkpalli teine pronksimäng Rakvere vs TTÜFoto: Ilmar Saabas

Eesti meeste võrkpalli meistriliigas peeti täna teine kohtumine proksiseerias. TTÜ meeskond alistas koduväljakul Rakvere Võrkpalliklubi kindlalt, 3:0 ja viigistas mängude üldseisu 1:1-le.

TTÜ loovutas täna Rakverele geimides 16, 22 ja 18 punkti. Vägeva partii tegi kodumeeskonna diagonaalründaja Sander Rätsep, kes kogus 21 punkti ja jäi 17-ga plussi. Ta realiseeris 28 tõstest 19 ehk 67,9 protsenti.

Rakvere edukaim oli Kevin Saar, kes kogus 13 punkti samuti igati korraliku ründeprotsendiga (56,5 protsent), kirjutab volley.ee. Teist mängu järjest pidi Lääne-Virumaa klubi hakkama saama nurgaründaja Tanel Uuskülata.

Külalised olid küll selgelt paremad vastuvõtuosakonnas, ent jäid alla kõigis ülejäänud põhielementides. Vastuvõtul olid näitajad 69,4 protsenti Rakverel ja 48,9 TTÜ-l. Rünnakuid realiseeris koduvõistkond 58,8-protsendiliselt, Rakvere meeskonna protsent oli 47,6. Sulustamisega teenis TTÜ üheksa punkti, Rakvere vaid kaks. Rünnakueksimusi tegid külalsed kaheksa, TTÜ aga terve matši peale vaid ühe.

Teisipäeval peetud avamängus, kuhu jagus nii põnevust kui intriigi, sai Rakvere kodus 3:1 (25:23, 24:26, 25:22, 25:22) võidu.

Pronksmedali teenimiseks on vaja võita kolm kohtumist. Järgmine kohtumine on pühapäeval Rakveres.

Mäng täispikkuses: