Esimese eurovõidu saavutanud Kohila Võrkpalliklubi läheb kordusmängule vastu seisus, kus edasipääsuks on Iisraelis vaja võita kaks geimi.

Kohilannad alustasid koduseinte toetusel peetavat vastasseisu edukalt, võites esimese geimi 25:20 resultaadiga, kirjutab volley.ee. Teises geimis oli omakorda 25:13 tulemusega parem Hapoel. Kolmanda geimi 25:14 ja neljanda geimi 26:24 paremusega saavutasid võõrustajad lõpuks 3:1 (20, -13, 14, 24) võidu. Kateryna Dudnikova panustas Kohila naiskonna esimesse eurovõitu 18 punkti, jäädes koguni 13 silmaga plusspoolele. Iryna Brezgun ja koguni seitse serviässa löönud Julija Mõnnakmäe assisteerisid võrdselt 12 punktiga. Eliisa Peit ja Kertu Laak lisasid vastavalt 9 ja 8 punkti.

Kohila esindus jäi vastasele alla rünnakuefektiivsuses (41%-44%), kuid oli edukam blokipunktide arvestuses (7-5). Samuti lõid võitjad kaheksa servässa, Hapoel suutis sama neljal korral. Pallingu vastuvõtul näitasid mõlemad naiskonnad 47%-list täpsust.

17. detsembril toimuvas kordusmängus vajab Kohila edasipääsuks kaht geimivõitu.