Vastaste näol on tegemist 2011. aasta maailmameistritega, samuti on Emanuel Rego olümpiavõitja (2004) ja kolmekordne maailmameister (1999, 2003, 2011), vahendab volley.ee.

Esimeses geimis juhtisid Vesik - Jaani 16:13 ja 18:15, kuid vastased viigistasid mänguseisu 20:20-le ja võitsid geimi 24:22. Teine geim oli samuti väga tasavägine, kui viigiseisult 20:20 teenisid brasiillased mitu geimpalli. Seejärel oli eestlastel võimalus mänguseis viigistada, kuid eduseise (24:23, 25:24 ja 26:25) geimivõiduks realiseerida ei suudetud. Murdepunktiks sai seis 26:26, kui Alisoni kaks edukalt blokeeringut lõpetasid geimi ja ühtlasi kogu mängu.

Järgnevalt kohtuvad Vesik - Jaani saksamaa võistkonnaga Erdmann - Matysik, alagrupi viimases mängus minnakse vastamisi Šveitsi duoga Heyer - Chevallier.