Galatasaray ja Itase finaalseeria avamäng peeti Trentinos ning itaallased võtsid kindla 3:0 võidu. Geimides loovutati Istanbuli klubile 15, 15 ja 20 punkti.

Venno oli taas Galatasaray klubi ja ühtlasi kogu mängu resultatiivseim, tuues 14 punkti. Rünnakuid realiseeris ta 52%-liselt - 23-st tõstest 12 -, ühe punkti lisas serviässa ja ühe blokiga. Trentino edukaimad olid Luca Vettori ja Uros Kovacevic, kes mõlemad tõid 12 punkti.

Korduskohtumine toimub Istanbulis 26. märtsil. Et tiitlit võita, tuleb Galatasarayl kordusmäng võita 3:0 või 3:1 ning olla seejärel parem ka kuldses geimis.

Renee Teppan ja Belchatowi Skra lähevad homme Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises vastamisi Peterburi Zeniidiga. Skra võitis avamängu 3:1 (25:18, 13:25, 25:22, 25:18). Seljavaluga hädas olev Teppan sekkus episoodiliselt ja tõi 1 punkti. Kordusmäng Peterburis algab kolmapäeval kell 18.30, live-skoori näeb SIIT, otsepilti näitab Eurovolley.TV.