Esimest geimi dikteeris algusest peale Poola klubi, asudes mängu 25:16 geimivõiduga 1:0 juhtima. Teise geimivõiduga viigistas Bledi klubi mänguseisu, kirjutab volley.ee. Kolmandas geimis haaras PGE Skra 24:19 edu, kuid Bledi ACH võttis kuus järjestikust punkti ja nii asus Sloveenia klubi omakorda 25:24 juhtima. Geimi lõpus olid poolakad siiski kindlamad, tasavägine geim võideti 31:29.

Neljandas geimis ei suutnud Bledi ACH Volley mängu pööret tuua, kaotades 20:25. Venno sekkus mängu esimese geimi keskel ja mängis geimi lõpuni. Teises ja kolmandas geimis käis Eesti koondise mängija platsil blokki tugevdamas. Neljandas geimis sekkus Venno mängu geimi keskel ja mängis kuni lõpuni.

Meistrite Liiga finaalis kohtuvad Moskva Dinamo (Venemaa) ja Trentino BetClic (Itaalia).