Esimest korda sel hooajal ei kuulunud Venno Meistrite Liigas ACH algkoosseisu, sekkudes igas geimis (välja arvatud teine) vahetusest peamiselt servima, vahendab volley.ee

Eesti koondise diagonaalründaja lõi oma ainsa ässa neljandas geimis seisuks 23:21 ja ACH võitis närvesööva geimi 34:32! Venno sai ka kolm korda rünnata, kuid ükski pall maha ei jäänud.

Viiendas geimis juhtis ACH 14:12, kuid realiseeris alles viienda matšpalli. Kordusmäng toimub kolmapäeval Maceratas.

Eerik Jago koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol kaotas eile esimese ringi avakohtumises võõrsil 3500 pealtvaataja ees VfB Friedrichshafenile 1:3 (26, -16, -23, -14).

Kolmes esimeses geimis põhikoosseisu kuulunud Jago vahetati kolmandas võõrustajate eduseisul 10:5 pingile. Eesti koondise nurgaründaja sekkus uuesti neljandas geimis seisul 14:7.

Jago lõi 13 tõstest punktiks viis. Viiel pallingul kogunes üks viga. Neljandas geimis seisul 22:13 vigastas Jago hüppeliigest, kui ameeriklasest meeskonnakaaslane Russell Holmes blokis tema jalale maandus.

Friedrichshafeni mäng paranes, kui avageimi lõpus võeti kohtumise lõpuni välja Saksamaa esiklubi kardetuim relv, diagonaalründaja Georg Grözer.

Korduskohtumine peetakse kolmapäeval Innsbruckis.