Renee Teppanil ja Innsbrucki Hypo Tirolil on Austrias pooleli finaalseeria. Avamängus sai Innsbruck koduses sarjas selle hooaja esimese kaotuse, ent välismängu 3:0 eduga viigistati Bleiburgi SK Posojilnica Aich/Dobiga peetav nelja võiduni mängitav seeria 1:1-le. Kolmas kohtumine toimub Innsbruckis kolmapäeval, 13. aprilli õhtul kell 21.20, vahendab volley.ee.

Homme õhtul saab alguse ka naiste Šveitsi meistriliiga finaalseeria. Anu Ennoki ja Pfeffingeni Sm`Aeschi teel seisab kodune valitseja Zürichi Volero, kes on Šveitsi liigas võitnud sel hooajal kõik 28 kohtumist. Meistritiitli pälvimiseks on vaja koguda kolm võitu.

Prantsusmaal jätkavad teed meistritiitli suunas kolm eestlast. Ardo Kreek ja Pariisi Volley võitsid kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria avamängus võõrsil Chaumonti meeskonda 3:0, Andri Aganitsa koduklubi Poitiersi Stade Poitevin kaotas põhiturniiri võitnud Arago de Sètele 2:3. Korduskohtumised on kavas samuti kolmapäeval, 13. aprillil.

Naiste Prantsusmaa meistriliigas alistas põhiturniiri seitsmendana lõpetanud Anna Kajalina koduklubi Saint-Raphaël var Volleyball teise koha saanud Béziers Volley 3:1. Siin seerias toimub teine kohtumine täna, 12. aprillil.

Martti Juhkami ja Kert Toobal alustasid teed Prantsusmaa kõrgliiga suunas esiliiga veerandfinaali avamängu 3:0 eduga Asnières’i üle. Koha poolfinaalis võib Rennes tagada juba täna õhtul.

Reedel, 15. aprillil alustab Poola kõrgliigas 5.-6. koha duelli Gheorghe Crețu juhendatav Lubini Cuprum, kelle ridades mängivad Robert Täht ja Keith Pupart. Kahe võiduni mängitava seeria avakohtumine toimub Radomis sealse Cerrad Czarni meeskonnaga.

Türgi meistriliigas võitleb Oliver Venno koduklubi Ankara Ziraat Bankası viienda koha nimel. Nelja meeskonna osalusel toimuva turniiri esimeses ringis alistas Ankara klubi ülejäänud kolm konkurenti ja läheb ajavahemikul 19.-21. aprill toimuvale teisele vaatusele vastu täiseduga.